شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
40 میلیارد ریال صرفه جویی در هزینه ها با حذف قبوض کاغذی

مدیر دفتر نظارت بر فروش و وصول مطالبات شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت : با حذف قبوض کاغذی از سیستم ، 40 میلیارد ریال صرفه جویی در هزینه ها حاصل می شود.

 

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس محمدعلی غلامحسینی با اشاره به مزیت های حذف قبوض کاغذی و صرفه جویی حاصل از آن ، افزود : از 20 مرداد ماه ، شناسه قبض و پرداخت برق مصرفی مشترکین امورها و نواحی که شماره موبایل آن ها در سیستم به ثبت رسیده به صورت پیامک ارسال شده و دیگر قبض کاغذی برای آنان صادر نمی شود.

وی با اشاره به اینک از اول شهریور سال جاری ، قبوض کاغذی به صورت کامل حذف می شود ، اضافه کرد : افزون بر 95 درصد شماره موبایل مشترکین دیماندی و 81 درصد از شماره موبایل مشترکین عادی در سطح کل استان یزد جمع آوری شده است.

غلامحسینی یادآور شد : تا پایان مردادماه سال جاری و با همکاری همه مشترکین امیدواریم 95 درصد شماره تلفن همراه مشترکین عادی جمع آوری شود.

وی اظهار کرد : ثبت شماره موبایل در سیستم جامع خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان یزد با ارسال شناسه قبض پیامک به شماره 20001521 انجام می شود.

او با اشاره به اینکه مامورین قرائت کنتور در هنگام مراجعه شماره همراه مشترکین را ثبت می کنند ، خاطرنشان کرد : روش های دیگری نظیر مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت ، امورها و نواحی و وب سایت شرکت به آدرس www.yed.co.ir وجود دارد.

مدیر دفتر نظارت بر فروش و وصول مطالبات شرکت توزیع نیروی برق استان یزد عنوان کرد : برای دریافت قبض الکترونیکی مشترکین می توانند به سایت شرکت مراجعه یا از طریق لینک پیامک قبض یا نصب نرم افزار همراه برق و حتی مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت اقدام کنند.

 

 مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1682   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/05/20 - 06 : 14 بعد از ظهر
گروه خبری: فرهنگی ، ورزشی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 558

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد