شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
طرح " چاوش " در یزد با جدیت دنبال می شود

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت : حوزه های مشترکین و بهره برداری برای شناسایی معضلات ولتاژ و ایجاد زیرساخت لازم در اجرای موفق طرح چاوش " چشم انداز اصلاحی ولتاژ شبکه"  تلاش کنند.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در نشست شورای معاونین و مدیران هفته سوم مردادماه با اشاره و تاکید بر جدیت دو حوزه مشترکین و بهره برداری برای کنترل ولتاژ شبکه و اقدامات اصلاحی و اثربخش آن ، خاطرنشان کرد : کنترل ولتاژ و کاهش تلفات دو موضوع مهم هم راستا در بهبود وضعیت شبکه است که با اقدامات کوتاه مدت اصلاح پذیر و بخشی از آن با انجام مطالعات ژرف و اقدامات مهندسی بهبود بخش خواهد بود.

وی توجه ویژه به مطالعه شبکه و بازدید میدانی بهره برداران را مهم خواند و گفت : رفع اتصالات سست ، بازآرایی شبکه ،اصلاح ارت ، تغییر سطح مقطع و بسیاری از اقدامات کوتاه مدت می تواند در اصلاح ولتاژ و کاهش تلفات موثر باشد.

این مسئول تاکید کرد : حذف قبوض کاغذی ، کنترل ولتاژ ، مدیریت سمت تقاضا و کاهش تلفات ؛ چهار موضوع بسیار مهمی است که واحدهای زیربط باید با جدیت بیشتری آن را دنبال کنند.

وی اظهار کرد: تلاش و پیگیری لازم برای ذخیره شماره تلفن همراه مشترکین باقی مانده حائز اهمیت بوده و امیداست تا پیش از شهرویورماه بالای 90 درصد شماره های همراه جمع آوری شود.

مهندس نواب در بخش دوم سخنان خود پرهیز از برخورد تند و خشن با مشکلات در بهبود شاخص ها و فرآیندها را با اهمیت خواند و گفت : مدیران مجموعه ها با تفکرمثبت ،نگاه سیستمی و مهندسی و داشتن احساس مسئولیت   در بازنگری روش ها و فرآیندهای سازمانی تلاش کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد خارج شدن از روزمرگی و تلاش مضاعف برای ارتقا سازمان را لازم و ضروری برشمرد و گفت : طرح تدوین فهرست بهاء شبکه های توزیع که به همت حوزه مهندسی در کشور توسط استان یزد انجام شد ، نمونه ای از اقدامات شاخص و برطرف کننده مشکلات بسیاری از شرکت های توزیع بود.

پیش از سخنان مدیرعامل در نشست شورای معاونین و مدیران ، مدیر دفتر نظارت بر فروش به تشریح اقدامات صورت گرفته در حوزه حذف قبوض کاغذی پرداخت.

شایان ذکر است معاون فروش و خدمات مشترکین و مدیران مدیریت های برق برخی شهرستان ها نیز به بیان مشکلات خود پرداختند.

 مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1683   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/05/22 - 45 : 12 بعد از ظهر
گروه خبری: فرهنگی ، ورزشی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 325

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد