شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
طرح " چاوش " در یزد با جدیت دنبال می شود

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت : حوزه های مشترکین و بهره برداری برای شناسایی معضلات ولتاژ و ایجاد زیرساخت لازم در اجرای موفق طرح چاوش " چشم انداز اصلاحی ولتاژ شبکه"  تلاش کنند.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در نشست شورای معاونین و مدیران هفته سوم مردادماه با اشاره و تاکید بر جدیت دو حوزه مشترکین و بهره برداری برای کنترل ولتاژ شبکه و اقدامات اصلاحی و اثربخش آن ، خاطرنشان کرد : کنترل ولتاژ و کاهش تلفات دو موضوع مهم هم راستا در بهبود وضعیت شبکه است که با اقدامات کوتاه مدت اصلاح پذیر و بخشی از آن با انجام مطالعات ژرف و اقدامات مهندسی بهبود بخش خواهد بود.

وی توجه ویژه به مطالعه شبکه و بازدید میدانی بهره برداران را مهم خواند و گفت : رفع اتصالات سست ، بازآرایی شبکه ،اصلاح ارت ، تغییر سطح مقطع و بسیاری از اقدامات کوتاه مدت می تواند در اصلاح ولتاژ و کاهش تلفات موثر باشد.

این مسئول تاکید کرد : حذف قبوض کاغذی ، کنترل ولتاژ ، مدیریت سمت تقاضا و کاهش تلفات ؛ چهار موضوع بسیار مهمی است که واحدهای زیربط باید با جدیت بیشتری آن را دنبال کنند.

وی اظهار کرد: تلاش و پیگیری لازم برای ذخیره شماره تلفن همراه مشترکین باقی مانده حائز اهمیت بوده و امیداست تا پیش از شهرویورماه بالای 90 درصد شماره های همراه جمع آوری شود.

مهندس نواب در بخش دوم سخنان خود پرهیز از برخورد تند و خشن با مشکلات در بهبود شاخص ها و فرآیندها را با اهمیت خواند و گفت : مدیران مجموعه ها با تفکرمثبت ،نگاه سیستمی و مهندسی و داشتن احساس مسئولیت   در بازنگری روش ها و فرآیندهای سازمانی تلاش کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد خارج شدن از روزمرگی و تلاش مضاعف برای ارتقا سازمان را لازم و ضروری برشمرد و گفت : طرح تدوین فهرست بهاء شبکه های توزیع که به همت حوزه مهندسی در کشور توسط استان یزد انجام شد ، نمونه ای از اقدامات شاخص و برطرف کننده مشکلات بسیاری از شرکت های توزیع بود.

پیش از سخنان مدیرعامل در نشست شورای معاونین و مدیران ، مدیر دفتر نظارت بر فروش به تشریح اقدامات صورت گرفته در حوزه حذف قبوض کاغذی پرداخت.

شایان ذکر است معاون فروش و خدمات مشترکین و مدیران مدیریت های برق برخی شهرستان ها نیز به بیان مشکلات خود پرداختند.

 مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1683   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/05/22 - 45 : 12 بعد از ظهر
گروه خبری: فرهنگی ، ورزشی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 28

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد