شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
پروژه های توسعه برق شهری و بهینه سازی شهرستان میبد در هفته دولت به بهره برداری رسید

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت : پنج پروژه مهم برق رسانی در هفته دولت با اعتباری بالغ بر 340 هزارو  175 میلیون ریال در شهرستان میبد به بهره برداری رسید.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در دیدار حسین فلاح ، فرماندار میبد با اشاره به طرح های قابل افتتاح حوزه برق در هفته دولت ، افزود : پروژه توسعه خروجی پست فوق توزیع میبد با حجم 3500 متر شبکه و اعتباری بالغ بر 4000 میلیون ریال به بهره برداری رسید.

وی اضافه کرد : 30 هزار متر از شبکه های مسی شهرستان میبد با اعتباری بالغ بر 15 هزار میلیون ریال  از جمله پروژه هایی است که در هفته دولت به کابل خودنگهدار تبدیل و به بهره برداری رسیده است.

این مسئول متذکر شد : برای مقاوم سازی شبکه های میبد ،  اعتباری بالغ بر 3450 میلیون ریال   جهت اجرای پروژه تعویض پایه های بتونی فرسوده و قالب گیری اختصاص یافته بود که به پایان رسید.

وی خاطرنشان کرد : 1000 متر از شبکه های روشنایی محلات مختلف شهرستان میبد نیز با اعتبار 900 میلیون ریال توسعه یافت.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد با اشاره به اجرای پروژه توسعه شبکه شهری ، افزود : پنج دستگاه ترانسفورماتور به ظرفیت 100 کیلوولت آمپر ، 98 دستگاه چراغ پر بازده 70 وات و افزون بر 4100 متر شبکه جدید در شهرستان میبد احداث و در هفته دولت به بهره برداری رسید.

 مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1689   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/06/04 - 37 : 09 قبل از ظهر
گروه خبری: عمومی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 319

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد