شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، دستگاه‌ برتر جشنواره شهید رجایی یزد معرفی شد

  باحضور استاندار و شماری از مدیران دستگاه های استان ،  آیین تجلیل از دستگاه های برتر جشنواره شهید رجایی استان یزد برگزار و برترین ها در سه حوزه مورد تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، آئین اختتامیه جشنواره شهید رجایی استان یزد به میزبانی استانداری یزد و با تجلیل از برگزیدگان برگزار شد.

 در حوزه شرکت‌ها بانک‌ها و بیمه‌ها،  مهندس آرش نواب از شرکت توزیع نیروی برق استان یزد به عنوان مدیر برتر در این حوزه و مسعود مختاری، سیدمصطفی رسولی نصرآبادی، جلال دهقانی سانیچ و سعیده مزیدی به عنوان تیم کاری موثر تجلیل شدند.

مهندس آرش نواب ، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در حاشیه برگزاری آیین اختتامیه جشنواره شهید رجایی با قدردانی از تلاش همه همکاران در کسب این رتبه ارزشمند ، با تاکید بر اولویت بندی نیازهای مردمی و پرداختن به خواسته شهروندان ، افزود :  تعامل، همکاری و همراهی همه مدیران در بخش‌های مختلف ضمن ایجاد شرایط مطلوب برای خدمت شایسته به شهروندان ، فضای خدمت را به فضای پرانگیزه و شاداب مبدل می کند.

وی داشتن اخلاق و گشاده رویی با مردم را لازمه فعالیت در صنعت برق برشمرد و گفت : علاوه بر ضرورت گره گشایی از کار مردم ، نوع برخورد مدیران و کارکنان نیز دارای اهمیت ویژه ای است.

این مقام مسئول گفت: پرهیز از رفتار متکبرانه  و نگاه ارباب رعیتی به مردم در صنعت برق بسیار مهم و دفاع از حقوق استان در حوزه صنعت برق و حفظ جایگاه ممتاز این صنعت شریانی ،  کار بسیارحساس و با ارزش  است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد خاطرنشان کرد :ارائه تصویر خوب و شایسته از خدمات خادمین صنعت برق به مردم در افکار عمومی و ایجاد ذهنیت مثبت در مشترکین  حائز اهمیت است.

مهندس نواب اذعان کرد : راستگویی ، صداقت در رفتار و گفتار  و امین مردم بودن در  عرصه خدمت رسانی از اهمیت مضاعفی برخوردار است.

 مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1690   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/06/04 - 54 : 14 بعد از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 512

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد