شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
بازوی اطلاع رسانی شرکت توزیع برق در بستر پیام رسان بله رونمایی شد

با حضور معاون هماهنگی استاندار ، مدیران کل استانداری ، مدیران و کارشناسانی از شرکت توزیع نیروی برق و بانک ملی ایران ، از بازوی اطلاع رسانی برق در بستر پیام رسان بله رونمایی شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس محسن صادقیان ، معاون هماهنگی عمرانی استاندار در نشست رونمایی از بازوی اطلاع رسانی شرکت توزیع برق در بستر پیام رسان بله با اشاره به اینکه 720 پروژه عمرانی به ارزش 2500 میلیارد تومان به مناسبت هفته دولت در یزد به بهره برداری رسیده ، افزود : از این میزان 2160 میلیارد مربوط به جذب سرمایه گذار در بخش عمرانی و 540 پروژه جزء پروژه های زیرساختی مربوط به پروژه های آب و برق و گاز است.

وی هم افزایی دستگاه های اجرایی استان را ستودنی خواند و گفت : شعار ما در سطح دستگاه های استان یزد ، حکمرانی خوب که مهم ترین شاخص های آن شامل کارآمدی ، شفافیت و پاسخگویی است.

این مسئول یادآور شد : پرداختن به موضوع فناوری اطلاعات در حوزه خدمات به مردم و بهره گیری از افراد تحصیل کرده و خوش فکر در دستگاه ها امری مهم به شمار می رود.

وی مصرف بهینه منابع و اعتبارات استان را ضروری خواند و گفت : برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان شفافیت و پاسخگویی در کنار خدمات نوین و بهره گیری از فناوری اطلاعات امری اجتناب ناپذیر است.

مهندس آرش نواب ، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد نیز در سخنانی حذف قبوض کاغذی برق را اقدامی مهم  برای کاهش هزینه ها دانست و گفت :  حفظ محیط زیست و سرمایه های ملی ، ترویج برای استفاده از پیام رسان های داخلی و بستر پرداخت الکترونیکی ، خدمت رسانی بهینه و حذف بروکراسی ها ،  از اهداف مهم حذف قبوض کاغذی برق به شمار می رود.

وی اضافه کرد : با اجرایی شدن طرح به صورت سراسری از قطع 12 هزار درخت جلوگیری شده و بخشی از هزینه صرفه جویی آن به تهیه لوازم التحریر مناطق محروم اختصاص خواهد یافت.

مهندس نواب ، کاهش خاموشی های استان نسبت به میانگین کشوری را از افتخارات استان برشمرد و گفت : در حال حاضر متوسط خاموشی به ازای هر مشترک در طول سال 68 دقیقه بوده و این درحالی است که این رقم برای متوسط کشوری 880 دقیقه است.

وی یادآور شد : در حال حاضر 97 درصد شماره تلفن همراه مشترکین استان برای ارسال پیامک بهای برق مصرفی جمع آوری شده و تا پایان شهریور به طور کامل تکمیل خواهد شد.

پس از رونمایی از طرح گرافیکی و انعقاد تفاهم نامه همکاری میان شرکت توزیع نیروی برق و بانک ملی ایران ، معاون استاندار و مدیران کل دفاتر استانداری ، از امور دیسپاچینگ و فوریت های برق و مرکز 121  بازدید کردند.

 مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1693   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/06/07 - 23 : 12 بعد از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 529

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد