شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
جمع آوری 97 درصد از شماره های تلفن همراه مشترکین استان

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد اعلام کرد : روند پیشرفت درصد جمع آوری شماره های همراه مشترکین استان برای طرح حذف قبوض کاغذی بسیار مطلوب بوده است.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در جمع مدیران امورها و مدیریت های برق شهرستان با اشاره به اینکه 97 درصد شماره های همراه مشترکین استان جمع آوری شده ، افزود : موضوع قبوض سبز یا حذف قوبض کاغذی با جدیت و کار شبانه روزی کارکنان حوزه مشترکین به مرحله پایانی خود نزدیک شده و در مرحله تکمیل شدن است.

وی افزود : شرکت توزیع نیروی برق در حوزه استمرار انرژی الکتریکی و کاهش خاموشی و  کاهش تلفات شبکه در جایگاه برت  کشور قرار دارد و خوشبختانه به همت کار جمعی وضعیت جمع آوری شماره های همراه مطلوب است.

این مسئول موضوع وصول مطالبات را بسیار مهم دانست و در ادامه بیان کرد : برنامه ریزی برای رفع افت ولتاژ مشترکین به خصوص مشترکین روستایی ، جزء برنامه های مهم و در دست اقدام ما به شمار می رود.

وی اضافه کرد : موضوع کیفیت توان و به دلیل افزایش منابع آلوده کننده شبکه موضوع بسیارمهمی است که برای این منظور خرید پاور آنالایزر برای مدیریت های برق در برنامه شرکت قرار گرفته است.

این مسئول در بخش دوم سخنان خود هنر پرورش و انعکاس فعالیت ها و ایده ها را حائز اهمیت خواند و تصریح کرد : خلوص نیت مردمان دارالعباده همیشه برای همه مثال زدنی بوده اما این موضوع نباید بازتاب فعالیت های شاخص را تحت الشعاع قرار دهد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد با تاکیدبر اینکه بهترین نوع برخورد و رعایت اخلاق در حوزه مشترکین به دلیل ارتباط با مردم صورت گیرد ، در خصوص شاخص مهم ولتاژ مطلوب به مشترکین ، خاطرنشان کرد : موضوع کلیدبرگشتی ، یک موضوع فراموش شده در استان یزد است اما اگر مواردی به ندرت گزارش می شود، بهره برداران باید با بررسی درست آن را به سرعت مرتفع کنند.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1694   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/06/09 - 19 : 12 بعد از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 705

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد