شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
کارگاه آموزشی فهرست بها شبکه های توزیع کشور برگزار شد

مدیر امور مهندسی و نظارت شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از برگزاری کارگاه آموزشی فهرست بهای شبکه های توزیع با حضور نمایندگان فنی ، مالی و بازرگانی شرکت های توزیع استان ها  در شرکت توانیر خبر داد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس محمد شیبانی در حاشیه کارگاه آموزش فهرست بهای شبکه توزیع انرژی الکتریکی رسته نیرو با اشاره به اینکه روند تدوین فهرست بها متشکل از افزون بر 2000 ردیف و 18 فصل با 5256 ساعت کار کارشناسی توسط استان یزد به پایان رسید ، افزود : در این دوره آموزشی ساختار فهرست بها شامل دستورالعمل کاربرد ، کلیات ، مقدمه فصول ، شرح ردیف به تفصیل و نحوه برآورد پروژه ها آموزش داده شده است.

وی نحوه محاسبه تعدیل در پیمان های دارای تعدیل و نحوه جبران خسارت در پیمان های فاقد تعدیل را از دیگر سر فصل های آموزشی بیان کرد.

شیبانی با اشاره به اینکه از مردادماه سال جاری،  فهرست بهای شبکه های توزیع از سوی سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ شده ، گفت : استفاده از این فهرست بها برای منابع داخلی کلیه شرکت های توزیع از ابتدای سال 99 الزامی است و نمایندگان شرکت ها موظف به ایجاد زیرساخت های لازم برای پیاده سازی آن در سیستم های جامع و اداری خود هستند.

وی یادآور شد : شرکت توزیع نیروی برق استان یزد کار تدوین فهرست بهای را از بهمن ماه سال 96 به همت دفتر مهندسی آغاز کرد و کارتدوین همه 18 فصل از آن را در مهرماه سال گذشته  به پایان رساند.

مدیر امور مهندسی و نظارت شرکت توزیع نیروی برق استان یزد خاطرنشان کرد : با اجرای این پروژه برای نخستین بار ، شرکت های توزیع برق سراسر کشور می توانند از فهرست بهاء اختصاصی شبکه های توزیع در سازمان برنامه و بودجه  برای جذب منابع عمرانی خود استفاده کنند .مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1696   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/06/13 - 22 : 11 قبل از ظهر
گروه خبری: عمومی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 1212

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد