شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
مشارکت هزاران مشترک یزدی در کاهش پیک بار امسال

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت :مشارکت مشترکین در اجرای برنامه های پاسخگویی بار تابستان امسال باعث شد تا با موفقیت پیک بار را پشت سر بگذاریم.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد، مهندس آرش نواب با اشاره به جزییات برنامه های پاسخگویی بار ، افزود : یک هزارو 504 مشترک صنعتی با کاهش 83 مگاواتی مصرف و مشارکت در فراخوان و یک هزارو 780 مشترک کشاورزی با کاهش 96.6 مگاواتی در برنامه پاسخگویی بار مشارکت کردند.

وی اضافه کرد : مصارفی نظیر صنایع سرامیک ، فرآوردهاهی نسوز و آجر ، لعاب و رنگدانه های سرامیک و ذوب و نورد فولاد حداقل 30 درصد از بار خود را کاهش دادند.

این مسئول اشاره کرد : پنج مگاوات از مصرف بخش اداری و عمومی با مشارکت 561 مشترک این بخش و یک مگاوات دیگر در بخش تجاری با مشارکت 325 مشترک آن کاهش یافت.

مهندس نواب مصرف برق 5000 کولر آبی در سطح استان با همکاری کارشناسان مجرب پژهشگاه نیرو و 2000 دستگاه کولر آبی دیگر توسط صنف لوازم خانگی بهینه سازی شد که  می توان به  کاهش چهل درصدی مصرف برق به میزان 6 دهم مگاوات کاهش مصرف اشاره کرد.

وی اضافه کرد : سه مگاوت از مصرف برق استان از طریق یک در میان کردن چراغ ها معابر و سه مگاوات از طریق کشف 1953 ماینر استخراج ارز دیجیتال  در حوزه فناوری های نوین کاهش یافت.

مدیرعامل شزکت توزیع نیروی برق استان یزد متذکر شد : 10 مگاوات کاهش مصرف کشاورزی و 20 مگاوات کاهش مصرف برق اداری،  نتیجه تغییر ساعت یا جابجایی زمان مصرف در تابستان امسال بوده است.

وی با اشاره به کاهش 40 مگاوات از مصرف صنایع بالای یک مگاوات در تابستان ، یادآور شد : اطلاع رسانیی و اعمال تعرفه جدید ، تعیین سقف پیک بار هفتگی و روزانه مدیریت های برق در زمان بحران و اضطرار ، کاهش 8 مگاواتی مصرف با ورود مولدهای خود تامین جایگاه های CNG و صنایع و بسیاری از اقدامات فرهنگی در رسانه های مختلف از دیگر عوامل موثر در کاهش پیک بار استان یزد به شمار می رود.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1700   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/07/01 - 17 : 13 بعد از ظهر
گروه خبری: مدیریت مصرف   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 565

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد