شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
مرحله دوم توزیع بسته نوشت افزار از محل حذف قبوض کاغذی برق در شهرستان یزد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از تهیه و توزیع 1100 بسته نوشت افزار دیگر در سطح شهرستان یزد از محل صرفه جویی طرح حذف قبوض کاغذی برق خبر داد.  

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب به همراه فرماندار و مسئولینی از آموزش و پرورش با حضور در دبستان دخترانه  مطهری و دبستان پسرانه شهید مهدوی نیا حسن آباد با اشاره به تهیه و توزیع 2000 مجموعه پکیج نوشت افزار و لوازم کمک آموزشی از محل صرفه جویی طرح حذف قبوض کاغذی برق ، افزود : با اجرای طرح قبوض سبز و حذف هزینه چاپ قبوض در استان یزد ، همزمان با سراسر کشور ، پکیج نوشت افزار شامل : هشت دفتر ، مداد ، پاک کن ، تراش ، جامدادی ، مدادرنگی و دفترچه یادداشت تهیه و در مدارس مناطق با بضاعت مالی پایین توزیع می شود.

وی افزود: طرح حذف قبوض کاغذی ضمن صرفه جویی اقتصادی و حفظ محیط زیست باعث افزایش سطح خدمات بیشتر به مشترکین و توسعه دولت الکترونیک خواهد شد.

این مسئول به  40 میلیارد ریال صرفه جویی حاصل از هزینه حذف قبوض در استان اشاره ای داشت و گفت : مشارکت شهروندان در ارسال شماره شناسه قبض به سامانه  20001521 قابل تقدیر بود به گونه ای که 99 درصد از شماره های مشترکین جمع آوری شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد دریافت قبض الکترونیکی مشترکین از طریق  وب سایت شرکت را یادآور شد و خاطرنشان کرد :  استفاده از  نرم افزار همراه برق در تلفن های هوشمند و مراجعه به دفاتر پیشخوان از دیگر روش های دریافت یا رویت جزییات بهای برق مصرفی است.

 مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1703   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/07/08 - 01 : 12 بعد از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 627

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد