شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
گردهمایی روز ملی ایمنی برگزار شد

باحضور شماری از مدیران ، پیمانکاران و برق کاران شبکه هوایی ، گردهمایی روز ملی ایمنی با تجلیل از ایمن کاران برتر برگزار شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب ،مدیرعامل در سخنانی از کارگران به بازوان توانمندجامعه یادکرد و گفت :حفظ جان ، سلامت و امنیت این عزیزان برای مجموعه صنعت برق بسیار حائز اهمیت بوده و مقدم بر هر کاری است.

وی ترویج فرهنگ ایمنی و تاکید بر اهمیت این مقوله در صنعت برق را متذکر شد و گفت : نگهداری و ارتقای سلامتی نیروی انسانی شاغل در سازمان به عنوان مهم ترین اصل مدنظر قرار دارد.

این مسئول با اشاره به ابعاد اقتصادی حادثه ، ایجاد وقفه در کار ، هزینه های درمانی را جزء تبعات مستقیم آن و هزینه های ناشی از افت کمی و کیفی فعالیت در سازمان را از جمله تبعات غیر مستقیم آن برشمرد.

وی ایمنی را به علم و هنر پیشگیری از حوادث توصیف کرد و گفت : ما به دنبال کاهش و حذف بسترها و ریسک حوادث هستیم که بدون اعتقاد و فرهنگ سازی غیرممکن است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد داشتن آموزش کافی ، بهره گیری از وسایل و تجهیزات ایمنی ، رعایت دستورالعمل ها و نظارت و سرپرستی مستمر را عمال کاهش حوادث برشمرد.

پیش از تجلیل از ایمن کاران برتر در هر بخش ، معاون بهره برداری و مدیر و کارشناس دفتر ایمنی ، مدیر روابط کار و امور اجتماعی مطالبی را بیان کردند.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1704   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/07/10 - 28 : 07 قبل از ظهر
گروه خبری: فرهنگی ، ورزشی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 812

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد