شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
اجرای پویش #هر پلیس _ یک شاخه گل در توزیع برق استان یزد

مدیر دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از اجرای طرح پویش #هر پلیس _ یک شاخه گل با مشارکت کارکنان این شرکت خبر داد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، علیرضا باقری ، مدیر دفتر روابط عمومی با گرامیداشت 11 لغایت 18 مهرماه به عنوان هفته نیروی انتظامی ، اجرای طرح پویش #هر پلیس _ یک شاخه گل را طرح اثربخش توصیف کرد و گفت : خدمت خالصانه به مردم و  داشتن روحیه ایثارگری ،  جزء صفات بارز و مشترک بین کارکنان صنعت برق و نیروی انتظامی است .

وی افزود : تجلیل از کادر خدوم و ایثارگر در این پویش از پلیس امنیت  ، یگان ویژه نیروی انتظامی  و پلیس راهور  به عنوان یک اقدام نمادین توسط برق کاران و شخصیت " عموبرقی " انجام شده است.

باقری ، پلیس را به منادیان نظم و امنیت جامعه تعبیر کرد و متذکر شد : تلاش برای پایداری شبکه های برق و توسعه و بهینه سازی شبکه های روشنایی در سطح شهرها توسط کارکنان صنعت برق ، اقدامی همسو با اهداف پلیس خدمتگذار برای افزایش امنیت شهروندان محسوب می شود.

مدیر دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد یادآور شد : طرح ها و برنامه های متنوع فرهنگ سازی در سطح جامعه با رویکردهای مختلف به عنوان فعالیت های هم جهت با فعالیت های حوزه روابط عمومی مورد استقبال و مشارکت کلیه کارکنان این شرکت قرار گرفته است.

 کد خبر : 1706   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/07/14 - 20 : 02 قبل از ظهر
گروه خبری: فرهنگی ، ورزشی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 43

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد