شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
اجرای پویش #هر پلیس _ یک شاخه گل در توزیع برق استان یزد

مدیر دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از اجرای طرح پویش #هر پلیس _ یک شاخه گل با مشارکت کارکنان این شرکت خبر داد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، علیرضا باقری ، مدیر دفتر روابط عمومی با گرامیداشت 11 لغایت 18 مهرماه به عنوان هفته نیروی انتظامی ، اجرای طرح پویش #هر پلیس _ یک شاخه گل را طرح اثربخش توصیف کرد و گفت : خدمت خالصانه به مردم و  داشتن روحیه ایثارگری ،  جزء صفات بارز و مشترک بین کارکنان صنعت برق و نیروی انتظامی است .

وی افزود : تجلیل از کادر خدوم و ایثارگر در این پویش از پلیس امنیت  ، یگان ویژه نیروی انتظامی  و پلیس راهور  به عنوان یک اقدام نمادین توسط برق کاران و شخصیت " عموبرقی " انجام شده است.

باقری ، پلیس را به منادیان نظم و امنیت جامعه تعبیر کرد و متذکر شد : تلاش برای پایداری شبکه های برق و توسعه و بهینه سازی شبکه های روشنایی در سطح شهرها توسط کارکنان صنعت برق ، اقدامی همسو با اهداف پلیس خدمتگذار برای افزایش امنیت شهروندان محسوب می شود.

مدیر دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد یادآور شد : طرح ها و برنامه های متنوع فرهنگ سازی در سطح جامعه با رویکردهای مختلف به عنوان فعالیت های هم جهت با فعالیت های حوزه روابط عمومی مورد استقبال و مشارکت کلیه کارکنان این شرکت قرار گرفته است.

 کد خبر : 1706   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/07/14 - 20 : 02 قبل از ظهر
گروه خبری: فرهنگی ، ورزشی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 530

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد