شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
برنامه های هفته پدافندغیر عامل در توزیع برق اعلام شد

رییس گروه بحران و پدافند غیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد برنامه های هفته پدافند غیر عامل را تشریح کرد.  

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد مهندس محسن نگارش با اشاره به نامگذاری هشتم لغایت چهاردهم آبان ماه به عنوان هفته پدافند غیرعامل در کشور ، برگزاری مانور آمده به کاری تست مولدهای برق اضطراری  ، سمینار آموزشی و مانورهای داخلی را به عنوان مهم ترین برنامه این هفته بیان کرد.

وی افزود: نشست و میزگرد تخصصی ، اطلاع رسانی گسترده در خصوص بازدارندگی و مقاومت در پدافند غیرعامل برای فرهنگ سازی مطلوب ، مسابقات ورزشی و گلگشت خانوادگی در بافت قدیم شهر با هدف اشاعه آن در خانواده ها از دیگر برنامه های این هفته است.

دبیر کمیته پدافند غیرعامل متذکر شد : برگزاری سمینار آموزشی پدافند غیر عامل ویژه کارکنان و مصاحبه رسانه ای مدیرعامل در سیمای مرکز تابان جزء برنامه های این هفته گنجانده شده است.

مهندس نگارش به اقدامات عملی حوزه پدافند در سال های اخیر اشاره کرد و یادآور شد : مانورهای متنوع با رویکرد پدافند غیرعامل تاپایان سال ویژه مدیریت های برق استان برگزار خواهیم کرد.

رییس گروه بحران و پدافند غیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد استفاده از ظرفیت بسیج و نیروهای بسیجی و شورای فرهنگی را مورد اشاره قرار داد و خاطرنشان کرد: شعار این هفته مقاومت و بازدارندگی با رونق تولید تعیین شده و در برای هر یک از روزها هفته برنامه های فرهنگ سازی متنوع برنامه ریزی شده است. مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1708   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/07/17 - 05 : 09 قبل از ظهر
گروه خبری: عمومی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 552

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد