شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
اهداخون جاماندگان پیاده روی اربعین به نیت فرج امام عصر

کارکنان شرکت توزیع نیروی برق استان یزد برای چندمین سال متوالی در طرح اهداء خون با عنوان شور حسینی، شعور مهدوی مشارکت کردند.  

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد، کارکنان این شرکت در یک اقدام خداپسندانه در مجموع   افزون بر 16 هزار سی  سی از خون خود را در طرح "شور حسینی ، شعور مهدوی " به نیت سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان (عج) اهدا کردند.

مهندس سیدحجت اله رضوی نسب ، فرمانده پایگاه بسیج شهید بهشتی با اشاره به حضور جاماندگان اربعین در طرح اهداء خون"  شور حسینی ، شعور مهدوی " کمک به نیازمندان به نیت سلامتی و فرج امام عصر(عج) را از مهم ترین اهداف این طرح برشمرد و گفت : امسال استقبال همکاران برای حضور در پیاده روی اربعین نیز نسبت به قبل افزایش یافت و جاماندگان از این حرکت عظیم فرهنگی برای جبران آن در طرح شورحسینی و شعور مهدوی مشارکت کردند.

وی اضافه کرد : خوشبختانه طرح های مشابه اهداء خون  در این سال ها با مشارکت کارکنان توزیع نیروی برق رواج بسیار خوبی داشته و در مناسبت های مختلف به یک فرهنگ تبدیل شده است.

رضوی نسب با بیان اینکه کارکنان این شرکت در اجرای طرح های فرهنگی پیش قدم هستند ، افزود : گرامیداشت نهم ربیع الاول ، روز امامت امام زمان (عج) و برگزاری سمینار پاسخ به شبهات مهدویت در برنامه امسال گنجانده شده است.

فرمانده پایگاه بسیج شهید بهشتی ابراز امیدواری کرد :بسیج با ایجاد آمادگی قلبی مردم در بحث ظهور و فرهنگ سازی آن به شیوه های مختلف  به عنوان یک تشکل مردمی پیشتاز بوده است.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1716   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/07/30 - 20 : 10 قبل از ظهر
گروه خبری: فرهنگی ، ورزشی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 1199

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد