شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
سمینار مدیریت هوشمند انرژی برگزار شد

باحضور مدیران و کارشناسان مدیریت انرژی صنایع و ارگان های خصوصی و دولتی ؛ سمینار مدیریت هوشمند انرژی در شرکت توزیع نیروی برق استان یزد برگزار شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس محمدمیرشمس در سمینار مدیریت هوشمند انرژی با اشاره به اینکه فناوری های نوین نظیر اینترنت اشیا به کمک صنعت برق آمده است ، افزود : با بکارگیری از فناوریهای پیشرفته و ادغام آنها با یکدیگر از جمله سخت افزار، نرم افزار و هوش مصنوعی، تمامی مراحل و فرایندهای تولید، نظارت، نگهداری و مصرف برق صنایع و مراکز مسکونی را می توان هوشمندانه کنترل کرد.

وی اضافه کرد : کنتورهای هوشمند برق به کمک حسگرهای هوشمند داده،  جزئیات اطلاعات مرتبط به مصرف برق مشترکین را تجزیه و تحلیل کرده و قادر خواهد بود ، مصرف بارها را در زمان اوج مصرف پایش و در اختیار گرفت.

میرشمس فراهم شدن بستر اصلاح الگوی مصرف، بسترسازی مناسب برای اجرای کامل قانون هدفمند کردن یارانه ها، امکان اعمال مدیریت بار توسط بهره بردار شبکه در شرایط عادی و اضطراری را از جمله مزیت های آن برشمرد.

وی با بیان اینکه اینترنت اشیاء می تواند نقش شایانی را در حوزه های الکترونیک داشته باشد ، افزود : سلامت الکترونیک،  شهر هوشمند، خانه هوشمند، امنیت شهری،  مدیریت هوشمند  مصرف انرژی از مهم ترین آن ها است.

مدیر دفتر مدیریت مصرف برق شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ابراز امیدواری کرد : با ایجاد سازوکار لازم برای بهره گیری از این فناوری ، در آینده نزدیک شاهد کنترل هوشمند مصرف انرژی در کلیه مصارف به ویژه بخش صنعتی باشیم.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1717   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/08/01 - 06 : 02 قبل از ظهر
گروه خبری: مدیریت مصرف   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 1027

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد