شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
اپراتورهای سامانه 121 برای پاسخ به سئوالات متداول مردم آموزش دیدند

مدیر دفتر نظارت بر فروش انرژی و وصول شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از آموزش اپراتورهای سامانه 121 برای پاسخ به سئوالات متداول مردم  در خصوص طرح قبوض سبز خبر داد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس محمدعلی غلامحسینی با اشاره به اهمیت پاسخگویی مناسب اپراتورهای سامانه 121 مرکز دیسپاچینگ با سوالات مردمی در خصوص حذف قبوض کاغذی ، بیان کرد : برخی مشترکان ، دریافت نشدن پیامک قبوض،  علیرغم ارسال پیامک به شماره 20001521 را مطرح کرده اند که دلیل آن ارسال متن پیامک به صورت فارسی است که باید به لاتین تغییر یابد.

وی نحوه ي اصلاح شماره  موبايل  و  نحوه انصراف از دريافت  پيامك اشتباهي را این گونه پاسخ داد و در این باره گفت :  برای تعویض شماره موبایل و  دریافت پیامک می توان از طریق ارسال شناسه قبض به سامانه20001521 اقدام کرده و برای  انصراف از دریافت پیامک ، می بایست شناسه قبض و تلفن همراه را به اپراتورهای  سامانه 121 اعلام کرد.

غلامحسینی اشاره کرد : در صورتی که مشترک چند کنتور داشته باشد می بایست هر شناسه را به صورت مجزا به سامانه20001521 پیامک نماید.

وی یادآور شد : شهروندان می توانند با داشتن شناسه قبض در سایت ساپا ، شماره موبایل خود را ویرایش کنند.

او متذکر شد : مشترکین برق در زمان مشاهد قبض می بایست حتما از مرورگر chrome استفاده کنند.

غلامحسینی با اشاره به اینکه برخی از مشترکین از دریافت ناقص پیامک گلایه دارند ، در پاسخ گفت : سایز پیامک ارسالی شامل 5 پیامک بوده که در موبایل های قدیمی با استفاده از کلید جهتی می توان متن کامل را مشاهده کرد و یا اینکه صندوق دریافت پیامک پر شده و باید  نسبت به خالی کردن آن اقدام کرد.

مدیر دفتر نظارت بر فروش انرژی و وصول شرکت توزیع نیروی برق استان یزد اظهار کرد : زمان قرائت کنتور تا زمان ارسال پیامک حداقل 8 الی10روز به طول می انجامد.

 مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1744   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/08/21 - 29 : 10 قبل از ظهر
گروه خبری: عمومی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 1532

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد