شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
110کیلومتر از شبکه های استان یزد به کابل خودنگهدار تبدیل می شود

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت : جایگزینی110 کیلومتر شبکه سیمی به کابل خودنگهدار و تعویض 8000 کنتور معیوب تکفاز در سراسر استان در دست اقدام است.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب با اشاره به پروژه های کاهش تلفات و ضرورت تسریع و تعیین تکلیف قراردادهای مربوط به آن ، افزود: جایگزینی110 کیلومتر شبکه سیمی به کابل خودنگهدار و تعویض 8000 کنتور معیوب تکفاز در سراسر استان در دست اقدام است.

وی افزود : در حال حاضر میزان تلفات شرکت توزیع نیروی برق با کاهش 0.9 درصدی به 6.1 درصد رسیده است.

این مسئول اظهار کرد : با وجود جایگاه برتر شرکت در شاخص تلفات انرژی در سطح کشور و پتانسیل موجود، وقت آن است که تلفات به تفکیک هر  خروجی پست برای پایش دقیق تر تلفات فنی و غیر فنی شرکت  محاسبه شود.

وی با بیان این مطلب که پایش دقیق تلفات مستلزم تکمیل اطلاعات مشترکین در GIS و اصلاح کنتورهای منصوبه ابتدای خروجی پست ها است ، یادآور شد : برای تحقق این موضوع اطلاعات دقیق دفاتر مهندسی و نظارت با بازار برق شرکت به تفکیک برای جمع بندی و محاسبه به دفتر برنامه ریزی و بودجه ارسال خواهد شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد متذکر شد :  با وجود پتانسیل علمی مناسب کارکنان و تجارب موفق اخیر شرکت های دانش بنیان، بزودی  آغاز پروژه قرائت از راه دور کنتورهای مشترکین عادی را شاهد خواهیم بود.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1747   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/09/06 - 31 : 08 قبل از ظهر
گروه خبری: عمومی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 81

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد