شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
110کیلومتر از شبکه های استان یزد به کابل خودنگهدار تبدیل می شود

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت : جایگزینی110 کیلومتر شبکه سیمی به کابل خودنگهدار و تعویض 8000 کنتور معیوب تکفاز در سراسر استان در دست اقدام است.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب با اشاره به پروژه های کاهش تلفات و ضرورت تسریع و تعیین تکلیف قراردادهای مربوط به آن ، افزود: جایگزینی110 کیلومتر شبکه سیمی به کابل خودنگهدار و تعویض 8000 کنتور معیوب تکفاز در سراسر استان در دست اقدام است.

وی افزود : در حال حاضر میزان تلفات شرکت توزیع نیروی برق با کاهش 0.9 درصدی به 6.1 درصد رسیده است.

این مسئول اظهار کرد : با وجود جایگاه برتر شرکت در شاخص تلفات انرژی در سطح کشور و پتانسیل موجود، وقت آن است که تلفات به تفکیک هر  خروجی پست برای پایش دقیق تر تلفات فنی و غیر فنی شرکت  محاسبه شود.

وی با بیان این مطلب که پایش دقیق تلفات مستلزم تکمیل اطلاعات مشترکین در GIS و اصلاح کنتورهای منصوبه ابتدای خروجی پست ها است ، یادآور شد : برای تحقق این موضوع اطلاعات دقیق دفاتر مهندسی و نظارت با بازار برق شرکت به تفکیک برای جمع بندی و محاسبه به دفتر برنامه ریزی و بودجه ارسال خواهد شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد متذکر شد :  با وجود پتانسیل علمی مناسب کارکنان و تجارب موفق اخیر شرکت های دانش بنیان، بزودی  آغاز پروژه قرائت از راه دور کنتورهای مشترکین عادی را شاهد خواهیم بود.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1747   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/09/06 - 31 : 08 قبل از ظهر
گروه خبری: عمومی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 1400

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد