شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
تلفات شبکه برق بهاباد در دوازده ماهه سال به 3.8 درصد رسید

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در دیدار فرماندار بهاباد گفت : درصد تلفات دوازده ماهه شبکه برق در شهرستان بهاباد به 3.8 درصد رسید.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در دیدار با فرماندار شهرستان بهاباد با اشاره به اینکه درصد تلفات دوازده ماهه شبکه برق در شهرستان بهاباد به 3.8 درصد رسیده است ، افزود:  اقدامات بسیار خوبی برای کاهش خاموشی های شهرستان  در سال های اخیر صورت گرفته که میزان خاموشی آن به ازای هر مشترک در طول سال به رقم 94 دقیقه رسیده است.

وی اضافه کرد : پیک بار همزمان  استان در بخش توزیع  استان 929 مگاوات و برای شهرستان 7.7 مگاوات است  و با این حال مشارکت مشترکین برق بهابادی در کاهش میزان مصرف انرژی در ساعات اوج بار به خصوص تابستان قابل قبول و تاثیرگذار است.

مهندس نواب متذکر شد : شهرستان هایی نظیر بهاباد که بیشترین میزان مصرف را در بخش کشاورزی دارند ، می توانند در کاهش پیک بار روز اثرگذار باشند.

این مسئول با اشاره به اینکه 336 پست برق در بخش توزیع با مجموع افزون بر 635 کیلومتر شبکه برق وجود دارد خاطرنشان کرد : در حال حاضر 69 درصد از شبکه های برق شهرستان بهاباد به کابل خود نگهدار هوایی تبدیل شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد اظهار کرد: د ر حال حاضر بیش از 36 درصد برق این شهرستان در حوزه صنعت مصرف می  شود و این نشان از همت والای مردم این خطه در توسعه اقتصاد استان دارد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1774   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/12/14 - 06 : 08 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 354

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد