شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
پیام تبریک عید نوروز مدیرعامل به خادمین مردم در صنعت برق

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در پیامی عید نوروز را به خادمین مردم در صنعت برق تبریک گفت.

  

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در پیام خود آورده است : نوروز جشن تحول به احسن الحال ، جشن شادی و شکوفایی ، جشن همدلی و جشن بهار طبیعت است . با عرض تبریک و شادباش فرا رسیدن نوروز سال 1399 ، بدینوسیله از تلاش ، همدلی و همراهی یکایک همکاران ارجمند ، معاونین ، مدیران ،کارکنان ، برقکاران و پیمانکاران محترم شرکت توزیع نیروی برق استان صمیمانه تشکر و قدردانی نموده و از درگاه خداوند متعال ، سالی سرشار از سلامتی ، موفقیت ، بهروزی و شادمانی برای شما عزیزان و خانواده های محترمتان آرزومندم .

 

خدای سبحان را شاکرم که در سایه الطاف و عنایات بیکرانش ، علیرغم وجود فراز و نشیب های فراوان  با لطف و همت و همکاری شما خوبان توانستیم در سالی که گذشت قدم های مؤثر و موفقی در راستای توسعه و پیشرفت صنعت برق کشور برداریم و خدمات مناسبی را به مردم عزیز استان ارائه نماییم و روشنایی شهر و خانه های همشهریان عزیز را تامین نماییم .

 گرچه در ماههای پایانی سال ، شاهد شیوع ویروس کرونا در کشور بودیم ، اما با اتخاذ تدابیر لازم و انجام اقدامات موثر در زمینه آگاه سازی کارکنان و همچنین انجام تمهیدات بهداشتی و ضدعفونی نمودن محل کار و تامین وسایل موردنیاز در این زمینه به همراه همکاری و توجه یکایک شما عزیزان به سلامتی یکدیگر، خوشبختانه توانستیم از شیوع این ویروس در محیط کاری خانواده توزیع نیروی برق ، جلوگیری نماییم . چراکه سلامتی و شادابی شما همکاران محترم، هدف غایی هرگونه فعالیتی است و حفظ سرمایه های انسانی در هر جامعه ای ، عامل بقاء و رشد و توسعه آن جامعه است .مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1777   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/12/28 - 19 : 15 بعد از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 251

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد