شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
حمل سیم های برق بدون مجوز ممنوع

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در دیدار با فرماندهان نیروی انتظامی گفت: پلیس آگاهی در سه ماهه امسال برای ناامن کردن محیط برای سارقان سیم های برق ،  فعالیت گسترده ای را انجام داده که نتیجه آن کاهش سرقت ها است.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در حاشیه دیدار با فرماندهان نیروی انتظامی و تجلیل از کارکنان پلیس آگاهی و پیشگیری از سرقت سیم  ، با اشاره به همدلی خوب دو ارگان توزیع برق و نیروی انتظامی در موضوع کاهش سرقت سیم ها و تجهیزات برق ، افزود : کلیه ایستگاه های ایست و بازرسی سراسر استان و مامورین گشت انتظامی با حاملان سیم های برق بدون مجوز لازم برخوردار قانونی خواهند داشت.

وی اضافه کرد : کارکنان همه پیمانکاران برق در سطح استان دارای کارت شناسایی  هستند و پلیس با افراد مشکوک و فاقد هویت مناسب برخورد می کند.

این مسئول اذعان کرد : مامورین اداره برق دارای لباس متحدالشکل و کارت شناسایی بوده و این موضوع از طریق رسانه های محلی و صداوسیما منعکس شده تا شناسایی سارقان تجهیزات برای مردم  امکان پذیر شود.

وی متذکر شد: برای ساماندهی محل خرید و فروش ضایعات در شهر یزد پلیس و توزیع برق با ارگان های زیربط  مکاتبه خواهد شد تا تمرکز بیشتری بر روی آنان وجود داشته باشد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد  خاطرنشان کرد :برای پیشگیری از سرقت تجهیزات ، بزودی  دوره های آموزشی از طریق پلیس برای کارکنان شرکت توزیع و پیمانکاران برای پیشگیری از سرقت تجهیزات برگزار خواهد شد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1808   |  تاریخ ارسال خبر :  1399/04/15 - 41 : 10 قبل از ظهر
گروه خبری: عمومی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 968

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد