شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
پروژه بهسازی روشنایی زیرگذر شهید حکیمیان یزد به بهره برداری رسید

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از بهبود روشنایی مسیر شمال به جنوب و بالعکس زیرگذر شهید حکیمیان شهر یزد خبر داد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در گفتگو با خبرنگار ما از جلب رضایت شهروندان و افزایش امنیت تردد در مسیر شمال به جنوب و بالعکس زیر گذر شهید حکیمیان خبر داد و گفت: 58 دستگاه چراغ ال ای دی 240 وات در 15 متری ورودی های این زیرگذر برای روشنایی در روز و کاهش تصادف به دلیل کم شدن ناگهانی نور تعبیه شده است.

وی اضافه کرد : 152 دستگاه چراغ ال ای دی 90 وات دیگر در دو خط رفت و برگشت این زیرگذر برای تامین روشنایی مطلوب در شب احداث و راه اندازی شد.

این مسئول به اجرای فشرده و سریع روشنایی این محور شریانی اشاره ای کرد و متذکر شد: برای اصلاح و بهینه سازی روشنایی محور شهید حکیمیان یک هزار و 500 متر کابلکشی انجام شده که در مجموع 300 میلیون تومان برای بهره برداری آن هزینه شده است.

مهندس نواب بهبود روشنایی معابر شهری با هدف کاهش تصادف در محورهای پرحجم ترافیکی را از مهم ترین اقدامات سال های اخیر شرکت توزیع نیروی برق برشمرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد اضافه کرد : بهبود ، کیفیت و یکنواختی  نور ، افزایش طول عمر چراغ نسبت به مدل های قبلی ، افزایش امنیت مردم و حفظ زیبایی شهر را از شاخص ترین اقدامات در حوزه روشنایی شهری منطبق با استاندارهای شرکت توانیر بیان کرد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1811   |  تاریخ ارسال خبر :  1399/04/28 - 20 : 10 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 596

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد