شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
سیستم اندازه گیری هوشمند مشترکین کشاورزی در سطح استان یزد فراگیر شود

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد دستور داد: مدیریت های برق سازوکار لازم برای فراگیر کردن سیستم اندازه گیری هوشمند مشترکین کشاورزی را فراهم کنند.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در نشست تصویری برخط با مدیران شهرستان و نواحی یزد با اشاره به اهمیت فراگیر شدن سیستم اندازه گیری هوشمند مشترکین کشاورزی برای مدیریت بهتر بار ، افزود : استان یزد به لحاظ مصرف کشاورزی با داشتن 22 درصد سهم مصرف برق در این بخش ، قابلیت خوبی برای مدیریت پیک بار را داراست.

وی با اشاره به اینکه ارزش یک مدیر به داشتن خلاقیت و تفکر سیستمی است ، تاکید کرد : تشکیل گروه های جهادی برای کنترل بار ادارات در زمان تعطیلی و تحلیل توان کاهش یافته از طرح یک در میان کردن پایه چراغ های روشنایی توسط مدیریت های برق بسیار مهم و ضروری است.

این مسئول تصریح کرد : اگر ادارات در طرح کاهش پیک بار مشارکت نکنند ، اسامی آنان را بر خلاف میل علاوه بر استانداری به صورت شفاف در اختیار اصحاب رسانه قرار خواهیم داد.

وی یادآور شد : باید از همه ظرفیت ها برای مدیریت پیک بار استفاده کنیم ، زیرا بار کشور در نقطه اوج خود قرار گرفته و پایدار نگهداشتن شبکه بسیارحیاتی است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد رویت پذیری بار شبکه را اقدام بسیارخوب برای تسهیل کار مدیران در پیک سایی توصیف کرد و افزود : در حال حاضر مدیریت اضطراری بار از طریق صنایع بزرگ کشور در ساعات پیک در حال اجرا است و امید داریم با رعایت مصرف بهینه توسط مردم و همکاری صنایع خللی در پایداری شبکه بوجود نیاید.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1812   |  تاریخ ارسال خبر :  1399/04/31 - 02 : 03 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 465

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد