شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
برنامه های هفته پدافند غیرعامل در برق یزد اعلام شد


مدیر گروه بحران و پدافند غیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد برنامه های هفته پدافند غیر عامل را تشریح کرد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد مهندس محسن نگارش با اشاره به نامگذاری پنجم لغایت دوازدهم آبان ماه به عنوان هفته پدافند غیرعامل در کشور ، برگزاری مانور آمده به کاری تست مولدهای برق اضطراری  ، وبینار آموزشی و مانورهای داخلی را به عنوان مهم ترین برنامه این هفته بیان کرد.

وی افزود: نشست و میزگرد تخصصی نقش مولدهای تولیدپراکنده در حمله خصمانه دشمن به کشور با رعایت پروتکل های بهداشتی ، اطلاع رسانی گسترده در خصوص بازدارندگی و مقاومت در پدافند غیرعامل برای فرهنگ سازی مطلوب ، مانور شناسایی آسیب پذیری تاسیسات برق در مدیریت های برق و مانور قطع اینترنت و تاثیر آن در سیستم های توزیع برق از دیگر برنامه های این هفته است.

دبیر کمیته پدافند غیرعامل متذکر شد : برگزاری وبینار آموزشی پدافند زیستی با موضوع ویروس کرونا ویژه کارکنان و مصاحبه رسانه ای مدیرعامل جزء برنامه های این هفته گنجانده شده است.

مهندس نگارش به اقدامات عملی حوزه پدافند در سال های اخیر اشاره کرد و یادآور شد : علاوه بر اجرای مانور سراسری در روز دهم آبان  ، مانورهای متنوع با رویکرد پدافند غیرعامل تاپایان سال ویژه مدیریت های برق استان برگزار خواهیم کرد که مهم ترین آن ها بررسی آماده به کاری دیزل های اضطراری مراکز مهم و حساس و ارائه گزارش آن به مراجع ذیصلاح  است.

مدیر  گروه بحران و پدافند غیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری به  افزایش آمادگی داخلی و مصون سازی کشور  خاطرنشان کرد: شعار این هفته مقاومت فعال ،  تاب آوری حیرت انگیز ، ایران قوی تعیین شده و برای هر یک از روزها هفته برنامه های فرهنگ سازی متنوعی به صورت مجازی برنامه ریزی شده است. مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1850   |  تاریخ ارسال خبر :  1399/08/05 - 36 : 08 قبل از ظهر
گروه خبری: فرهنگی ، ورزشی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 259

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد