شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
طرح برق امید ، ساز و کاری تشویقی برای اصلاح الگوی مصرف برق

 

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت : تغییر نگرش و باور مصرف کنندگان برق در بخش خانگی به استفاده صحیح از منابع انرژی و حفظ محیط زیست از اهداف طرح برق امید است.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس محمدجواد جلیلی با اشاره به  طرح برق امید و  ساز و کارهای تشویقی مصرف بهینه برق و بازدارندگی از مصرف نامتعارف ، افزود :  حدود ۳۰ درصد از  مشترکین برق ،   جز مشترکان کم مصرف  محسوب شده و  مشمول تخفیف‌های صد درصدی بهای برق خواهند شد.

او متذکر شد : از میان 560 هزار مشترک خانگی استان یزد 36 درصد در بخش خوش مصرف و 34 درصد در بخش پرمصرف ها قرار دارند.

وی اضافه کرد : مشترکان یزدی که مصرف آنها کمتر از150 کیلووات ساعت در فصل گرما ( تیر و مرداد ) و در ماههای خرداد و شهریور کمتر از 100 کیلووات و 80 کیلووات ساعت در زمان عادی ( 8 ماه دیگر )است از تخفیف 100 درصدی بهای برق برخوردار می‌شوند.

جلیلی مشترکان با مصرف 100 تا 300 کیلووات ساعت را جزء گروه خوش مصرف ها خواند و گفت :  مشترکین با مصرف بیش از 300 کیلوات ساعت  در گروه پر مصرف ها قرار می گیرند که با تشویق به استفاده از امکانات پنل‌های خورشیدی و بهره گیری از آموزش های رایگان می تواننند مصرف خود را کاهش دهند.

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ابراز امیدواری کرد :  با آموزش و آگاه سازی گسترده در طرح برق امید ،  شیوه مصرف مشترکان پرمصرف اصلاح شود.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1851   |  تاریخ ارسال خبر :  1399/08/07 - 12 : 13 بعد از ظهر
گروه خبری: عمومی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 234

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد