شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
برگزاری رزمایش کنترل آماده به کاری مولدهای اضطراری مراکز حساس

رزمایش کنترل آماده به کاری مولدهای اضطراری مراکز حساس به صورت سراسری و با موفقیت برگزار شد.  

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب، مدیرعامل این شرکت در اتاق مدیریت مانور پدافند غیر عامل سراسری به صورت ارتباط تصویری برخط در یزد بر اجرای صحیح این مانور در زمان قطع برق مراکز حساس استان نظارت کرد.
وی در حاشیه این مانور ، مصون سازی مراکز حساس استان در برابر تهدیدات احتمالی را لازم دانست و گفت : در سالهای اخیر اقدامات خوبی در زمینه پدافند غیرعامل حوزه صنعت برق و شرکت توزیع نیروی برق استان یزد انجام شده است.
این مسئول افزود: پدافند فنی و مهندسی با رویکرد مصون سازی صنعت در بخش سایبری ، جزء ضرورت هایی است که در حال حاضر در مرکز دیسپاچینگ یزد به دلیل کنترل هوشمند و گسترش اتوماسیون شدن شبکه ها در حال انجام و تحت مراقبت کارشناسان قرار دارد.
او انرژی برق را از جمله زیر ساخت های حیاتی کشور برشمرد و گفت: هدف از برگزاری رزمایش آمادگی مولد های اضطراری برق دستگاه های حساس ، افزایش قدرت مدیریت بحران برق است.
وی به روز رسانی تجهیزات برقی دیزل و آماده بودن مولدهای اضطراری مراکز حساس را به عنوان یک پدافند غیرعامل حائز اهمیت دانست و بر افزایش قدرت مدیریت بحران در این بخش تاکید کرد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1852   |  تاریخ ارسال خبر :  1399/08/11 - 22 : 08 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 185

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد