شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
بارگیری اپلیکیشن برق من توسط افزون بر 11 هزار مشترک یزدی

 

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت : افزون بریازده هزار مشترک برق یزدی ، اپلیکیشن برق من را بر روی گوشی هوشمند خود نصب کردند.

 

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در نشست بررسی وضعیت پیشرفت گسترش خدمات الکترونیک از طریق اپلیکیشن برق من ، با اشاره به نصب افزون بر 11 هزار مشترک برق بر روی تلفن همراه ؛ افزود : 600 خدمت برق در حوزه مشترکین و 132 خدمت در حوزه بهره برداری از زمان راه اندازی این نرم افزار به صورت الکترونیکی ارائه شده است.

 

وی اطلاع رسانی گسترده از طریق صدا و سیما ، تبلیغات محیطی ، ساخت موشن گرافی و اینفوگرافی ها و پخش در شبکه های اجتماعی را از اقدامات این شرکت در فرهنگ سازی استفاده از این نرم افزار بیان کرد.

 

مهندس نواب یادآور شد : موشن گرافی فرهنگ سازی استفاده از اپلیکیشن برق من ،   پیش از شروع  32 برنامه تلویزیونی و 24 برنامه پر مخاطب رادیویی در کمتر از یک ماه از طریق شبکه استانی پخش شده و این روند ادامه دارد.

 

این مسئول خاطرنشان کرد : شرکت توزیع نیروی برق استان آمادگی کامل برای واگذاری کلیه خدمات به صورت غیرحضوری را از ابتدای آذرماه سال جاری خواهد داشت.

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ابراز امیدواری کرد : شهروندان یزدی با نصب اپلیکیشن برق من که بارگیری نرم افزارآن در بستر وب سایت و ایلیکیشن کافه بازار وجود دارد ، بی نیاز از مراجعه به مدیریت های برق به صورت الکترونیکی ، خدمت خود را دریافت کنند.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1854   |  تاریخ ارسال خبر :  1399/08/25 - 03 : 12 بعد از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 102

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد