شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
پاسخگویی سرپرست شرکت توزیع نیروی برق به سئوالات مردم از طریق سامانه 111

 

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از طریق سامانه تلفنی 111 ارتباط مردم با دولت به سئوالات شهروندنا دارالعباده پاسخ داد.  

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس  علی جم  در اتاق پاسخگویی تلفنی مسئولین استان به مردم در مرکز سامد استانداری با اشاره به مزیت این سیستم در کاهش مراجعه مردمی به سازمان و سرعت بخشیدن به کار مردم،  گفت : برقراری تعامل آسان مردم و دولت  و پاسخگویی به مطالبات شهروندان از جمله اقدامات ارزشمند سامانه الکترونیکی مردم و دولت به شمار می رود.

وی راه اندازی سامانه جامع ارتباط با مشتری (  CRM  ) و زیر سسیتم سرآمد جهت دریافت ،رسیدگی و پاسخگویی سیستمی و اثربخش در کمترین زمان را از اقدامات سال های اخیر این شرکت برای افزایش رضایت مندی مردم بیان کرد.

این مسئول با اشاره به اینکه شرکت توزیع برق یزد ، نخستین شرکت پیشرو در تهیه این نرم افزار در سطح وزارت نیرو است ، اضافه کرد : سامانه پاسخگویی متمرکز کل استان در شبانه روز و استقرار سامانه صدای مردم با سامانه 121  از اقداماتی موثر برای کاهش نارضایتی های شهروندان است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر 710 هزار مشترک در سطح استان از خدمات توزیع برق بهره مند هستند ، خاطرنشان کرد : ارائه خدمات الکترونیک با هدف دسترسی سریع و آسان مردم به خدمات از طریق اپلیکیشن برق من ، وب سایت و افزون بر 80 دفتر پیشخوان دولت فعال در این بخش ، جزء فعالیت هایی است که برای سهولت پاسخگویی در اختیار شهروندان قرار دارد.

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، کاهش نرخ خاموشی به عدد  64 دقیقه در سال به ازای هر مشترک ،  رساندن میزان تلفات توزیع به رقم  6.8  درصد  و برق رسانی به تمامی روستاهای بالای  10 خانوار استان از جمله فعالیت های شاخص به مردم عزیز استان یزد است.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1869   |  تاریخ ارسال خبر :  1400/02/10 - 53 : 03 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 5457

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد