شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
پیاده سازی استاندارد ایزو 50001 مدیریت انرژی در توزیع برق یزد


مدیر دفتر مدیریت مصرف برق شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از آغاز پیاده سازی استاندارد ایزو 50001  مدیریت انرژی در این شرکت خبر داد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، دکتر محمدمیرشمس در آیین آغازین پیاده سازی استاندارد ایزو 50001  مدیریت انرژی با اشاره به اهمیت یکپارچه بودن فعالیت های مدیریت انرژی در تحقق اهداف و پیشبرد آن ، افزود : تغییر عادت های اداری و استفاده از انرژی های پاک و تجدید پذیر از یک سو و فرهنگ سازی گسترده از سوی دیگر ، کمک شایانی را برای پیاده سازی این استاندارد خواهد داشت.

وی تاریخ شروع پیاده سازی را اوایل اسفند ماه و خاتمه آن را مرداد ماه اعلام کرد و هدف از برگزاری آیین آغاز پیاده سازی را رسمیت دادن به پروژه ، مطرح کردن اهداف ، برنامه زمان بندی کلان و ارائه خلاصه فعالیت های انجام شده در این راستا برشمرد.

این مسئول به بحران اخیر انرژی به خصوص در حوزه آب اشاره ای داشت و گفت : افزایش هزینه های انرژی ، مسئولیت اجتماعی خادمین مردم در صنعت برق ، گرم شدن کره ززمین و لزوم کاهش گاز منواکسیدکربن از مهم ترین مسائل مرتبط با انرژی و اجرایی شدن این طرح است.

مدیر دفتر مدیریت مصرف برق شرکت توزیع نیروی برق استان یزد، ایجاد شفافیت و تسهیل ارتباطات در مورد مدیریت منابع انرژی، ارتقا شیوه های مدیریت مصرف با تقویت رفتارهای خوب وامکان ادغام با سایر سیستم های مدیریتی از دیگر اهداف پیاده سازی این استاندارد به شمار می رود.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1873   |  تاریخ ارسال خبر :  1400/01/17 - 22 : 11 قبل از ظهر
گروه خبری: مدیریت مصرف   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 115

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد