شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
کسب پنج رتبه برتر ملی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

 

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد پنج رتبه برتر ملی در طرح های  کاهش تلفات ، هوشمند سازی مراکز اتفاقات و عملیات ، تدوین برنامه های 098 ، سامانه های پوشش های بیمه ای و قبض سبز را به خود اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان  یزد ،  مهندس علی جم ، سرپرست این شرکت همزمان با برگزاری هفته نخست پویش هر هفته الف_ ب ایران در سال‌جاری و افتتاح طرح های صنعت برق در حوزه توزیع که با حضور وزیر نیرو، مدیران ارشد صنعت برق و مدیران عامل شرکت های توزیع برق کشور  که به صورت برخط تصویری برگزار شد ؛ با اشاره به رسالت خادمین مردم در صنعت برق در خدمت رسانی مطلوب ، افزود : در حال حاضر با وجود بستر های مختلف الکترونیکی پرداخت قبوض نظیر برق من و اطلاع رسانی خوبی که به مردم استان شد ، این شرکت در جمع شرکت های برتر در رتبه سوم کشوری قبض سبز قرار گرفت.

وی قرار گرفتن در رتبه چهارم و ششم کشوری استان یزد دربخش سامانه پوشش های بیمه ای و تدوین برنامه های 098 و نظارت بر اجرای آن در بین دیگر شرکت ها را نشان از توجه ویژه مدیران و کارشناسان این سازمان به خدمت رسانی مطلوب به مردم خواند.

این مسئول با بیان اینکه از میان 12 طرح ملی ، استان یزد در پنج طرح جایگاه برگزیده ای را دارد ، اذعان کرد : کاهش تلفات شبکه به رقم زیر 9.7 درصد و هوشمند سازی مراکز اتفاقات و عملیات با عنوان طرح "هما " از دیگر طرح هایی است که استان یزد را در جمع شرکت های برگزیده کشور قرار داده است.

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ابراز امیدواری کرد : با تکیه بر دانش و تجربه مدیران با تجربه و کارشناسان  جوان و با انگیزه این شرکت در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها بتوانیم این افتخارات را حفظ و ارتقا دهیم .مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1874   |  تاریخ ارسال خبر :  1400/01/18 - 58 : 07 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 104

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد