شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
ائمه جماعات صنعت برق ، مروجین اشاعه مفاهیم صحیح مصرف انرژی


مسئول فرهنگی و امور دینی شرکت توانیر در یزد گفت : ائمه جماعات صنعت برق ، مروجین خوبی برای اشاعه مفاهیم صحیح مصرف انرژی هستند.  

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، حجت السلام و المسلمین رضا کاکاوند در نشست با ائمه جماعات صنعت برق استان  با اشاره به اینکه استان یزد در جایگاه ویژه ای به لحاظ ترویج فرهنگ نماز و امر به معروف قرار دارد ، افزود : عملکرد مناسب مسئولان فرهنگی سازمان بسیارمهم و حساس و نوع عملکرد آنان تاثیر بسزایی در ترویج سبک زندگی کارکنان خواهد داشت.

وی با اشاره به وضعیت خوب صنعت آب و برق کشور به لحاظ فرهنگی و توجه به موضوع خدمت رسانی به مردم ، موضوع بهینه سازی مصرف انرژی را امری مهم دانست و گفت : ائمه جماعات ، می توانند نقش کلیدی در تنویر افکار مردم و فرهنگ سازی مصرف بهینه انرژی باشند.

کاکاوند با اشاره به اهمیت ارتباط دو سویه روحانیون صنعت آب و برق با یکدیگر ، استفاده از آیات و روایت برای مردم را کار بسیار مهم و اثربخش خواند و خاطرنشان کرد : : انتقال مفاهیم مدیریت مصرف و مصادیق اسراف و صرفه جویی با استفاده از آیات ، روایات و احادیث ، یکی از شیوه های کاربردی در آگاه سازی مردم است.

وی  بیان داشت : بصیرت افزایی در حوزه های  فرهنگی  به خصوص در حوزه نماز ، عفاف و حجاب و خانواده باعث  ارتقاء فرهنگ  جامعه شده و این اقدام در سال های اخیر به صورت مستمرتوسط شورای های فرهنگی در حال انجام است.

مسئول فرهنگی و امور دینی شرکت توانیر اظهار کرد :  بی تفاوت بودن به شیوه  مصرف  برق ، علاوه بر بالا بردن هزینه  در تامین سوخت ، باعث هدر رفتن سرمایه های کشور می شود.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1924   |  تاریخ ارسال خبر :  1400/06/24 - 19 : 08 قبل از ظهر
گروه خبری: فرهنگی ، ورزشی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 514

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد