شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
امور برق چهار یزد آغاز به کار کرد

 

باحضور شماری از مسئولان و مدیران شهرستان یزد ، امور برق چهار یزد به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس عبدالحمید عباس شیاری در آیین افتتاح امور برق چهار یزد ، بیان کرد : مناطقی شامل : امامشهر، آزادشهر، خیرآباد، روستای شحنه، کاریزبوم، بلوار آزادگان، شهرک صنعتی خضرآباد،  سمت راست بلوار جمهوری تا سه راه حکیمیان، سمت راست بلوار پاکنژاد تا میدان باهنر از این پس تحت پوشش خدمات در امور چهار قرار می گیرد.

وی اظهار کرد : 426 کیلومتر از شبکه های فشار متوسط ، 838 کیلومتر از شبکه های فشار ضعیف که از طریق 47 خروجی پست فوق توزیع تغذیه می شدند از امور یک تفکیک و به امورچهار پیوست.

این مسئول اضافه کرد : سهم فروش صنعت و معدن در امور چهار 57 درصد ، خانگی 26 درصد و سایر مصارف 14 درصد است که بخش کشاورزی و عمومی به ترتیب هر کدام یک و دو درصد از سهم فروش در امور چهار را به خود اختصاص می دهد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد خاطرنشان کرد :  امور برق چهار یزد  نیز همانند سایر امورهای برق استان ، کلیه خدمات مشترکین از مرحله فروش انشعاب برق تا خدمات پس از فروش از جمله تغییر نام، وصول مطالبات، افزایش یا کاهش انشعاب ، تسویه حساب و غیرو  را انجام می دهد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1933   |  تاریخ ارسال خبر :  1400/07/27 - 06 : 14 بعد از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 538

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد