شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
معاون منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد معرفی شد

 

باحضوری معاونین و مدیران و ارتباط برخط تصویری با مدیران مدیریت های برق شهرستان و نواحی ، آیین معارفه معاون منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد برگزار شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس عبدالحمید عباس شیاری ، مدیرعامل در آیین معارفه حامد الوانساز به عنوان معاون جدید منابع انسانی این شرکت با اشاره به اهمیت و جایگاه نیروی انسانی در سازمان ، افزود : مطالعه ، بررسی ، طراحی و تدوین نظام جامع منابع انسانی شامل شایسته سالاری و جانشین پروری در این حوزه بسیار مهم است.

وی اضافه کرد : طراحی ، استقرار و اجرای کامل نظام مدیریت عملکرد ، اجرای روندی به منظور تبدیل شرکت به سازمانی اثرمحور با استفاده بهینه و موثر هدفمند و جامع از سیستم های مدیریتی و یکپارچه سازی سیستم های مذکور برای سرآمدی سازمان می بایست توسط مدعاون جدید با جدیت دنبال شود.

این مسئول ایجاد روند موثر و جامع نیازسنجی و اثربخشی آموزشی و ارائه و اجرای برنامه های آموزشی با بهره وری بالا از یک سو و توجه ویژه به مسائل رفاهی و سلامت کارکناد از یک سو را مورد تاکید قرار داد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ایجاد کانال های ارتباطی مفید ،نظام مند و موثر در مجموعه مدیریت کارکنان را مهم دانست و گفت : تقویت فرهنگ مشارکت ، کارگروهی ، اعتماد ، احترام متقابل فردی و سازمانی ، شفافیت و عدالت کاری بسیار اهمیت دارد.  مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1938   |  تاریخ ارسال خبر :  1400/09/28 - 59 : 09 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 478

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد