شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، در پیامی روز صنعت برق را گرامی داشت

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در پیامی به مناسبت روز صنعت برق ایران و روز کار و کارگر ، تلاش مجموعه تحت مدیریت خود برای جلب رضایت مندی مردم را ستودنی دانست و بر آن تاکید کرد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس علی جم در پیامی روز جهانی کار و کارگر را به عنوان روز عزت و سرافرازی و شرافت و کرامت انسانی و صنعت برق را  عاملی برای رونق تولید کشور  خواند و از تلاش مجموعه تحت مدیریت خود برای جلب رضایت مندی مردم قدردانی کرد.

وی جدیت و پشتکار در سخت ترين شرايط هوايي و فيزيكي برای احداث و بهره برداری تاسیسات عظیم و گسترده این صنعت حیاتی را مهم دانست.

این مسئول با اشاره به اینکه تصور زندگی بدون برق حتی برای مدت زمان کوتاه نیز دشوار و سخت است ، خاطرنشان کرد : در حال حاضر 740 هزار مشترک برق  در سطح استان از نعمت برق بهره مند هستند که 56.4 درصد از فروش انرژی در بخش صنعتی صرف تولید می شود.

وی از شهروندان یزدی خواست با در پیش بودن فصل تابستان و افزایش دما ، خادمین مردم در صنعت برق را با بهینه سازی مصرف  در ساعات اوج مصرف یاری کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از مردم یزد خواست خدمات غیرحضوری  را از طریق اپلیکیشن برق من دریافت و نظرات خود را در خصوص این برنامه کاربردی منعکس نمایند.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1966   |  تاریخ ارسال خبر :  1401/02/10 - 29 : 10 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 241

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد