انجمن مهندسين برق و الكترونيك ايران شاخه يزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

انجمن مهندسين برق و الكترونيك ايران شاخه يزد

+ 12px -
تاکید سرپرست شرکت توزیع نیروی برق بر تسریع خدمات با سیستم اطلاعات مکانی

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت : تسریع فعالیت ها و خدمات با بهره گیری از سامانه اطلاعات مکانی را نمی توان نادیده گرفت و باید به آن توجه ویژه داشت.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در دیدار با رییس گروه GIS  و مطالعات فنی و همکارانش به مناسبت روز ملی  GIS؛ با اهمیت خواندن بروز رسانی اطلاعات مکانی و نقش ان در تسریع فعالیت ها ، افزود : شرکت توزیع نیروی برق استان یزد با موفقیت برداشت و پیاده سازی شبکه های فشار متوسط و ضعیف استان را به طور کامل انجام داد و این موضوع  به عنوان یک فعالیت شاخص محسوب می شود.

وی اضافه کرد : برداشت و پیاده سازی بیش از 60 درصد مشترکین استان شامل شهرستان های یزد، میبد، اردکان، ابرکوه، بافق، بهاباد، تفت، نیر، اشکذر، خاتم و مهریز نیز انجام شده است.

مهندس نواب ، پیاده سازی ورژن جدید نرم افزار ArcGis و تبدیل اطلاعات آن را مهم برشمرد و گفت :  نظارت بر اطلاعات شبکه فشار متوسط، فشار ضعیف و مشترکین ، یک ضرورت در حوزه اطلاعات مکانی است که در این شرکت به خوبی انجاک شده است.

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان یزد آموزش و فرهنگ‌سازی درحوزه سیستم اطلاعات مکانی با  برگزاری سمینارها و دوره های آموزشی تخصصی  و حضور در نشست های کاربردی سازی را حائز اهمیت دانست.

مهندس الهام اسدی ، رییس گروه GIS  و مطالعات فنی نیز در سخنانی تلفيق و يکپارچگی GIS شبکه توزيع شرکت  را از برنامه های در دست اقدام بیان کرد و گفت: راه اندازي سامانه اطلاعاتي GIS تحت وب ، کاربردی سازی در فرآیندهای مختلف شرکت  از قبیل طراحی، نظارت، مانور، طرح های جامع و تلفات، بازدید محل، سرویس ونگهداری و بهره‌بردای در حال اجرا است.

وی اشاره کرد : برقراری ارتباط با نرم‌افزارهای دیگر توزیع شامل AVL، ثبت حوادث، Contact Center، PM، سیستم جامع مالی اداری و سیستم جامع مشترکین در برنامه فعالیت های گروه GIS  نیز قرار دارد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1551   |  تاریخ ارسال خبر :  1397/08/27 - 20 : 09 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 1547

نظر شما در مورد این مطلبخبری درج نشده است

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد