درگاه خبري
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

درگاه خبري

+ 12px -
قاسم سلیمانی ها امروز ، مروجین مدیریت مصرف برق باشند

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت : پاسداران انقلاب و قاسم سلیمانی های امروز به عنوان مروجین شیوه صحیح مصرف و نمایندگان مردم در تابستان ایفای نقش کنند.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در جمع پاسداران و سربازان مرکز آموزشی آیت اله خاتمی با تاکید براینکه نسل قاسم سلیمانی در شرایط حساس صنعت برق می تواند نقش مروج شیوه صحیح مصرف باشد ، افزود : هرجا پاسداران ، بسیجیان و خادمین انقلاب  ورود کرده اند باعث تعالی و آبادانی آن عرصه شده و در شرایط فعلی که نیازمند همکاری همه اقشار برای مدیریت بار شبکه هستیم ، می توانند به خوبی به نقش خود به عنوان ترویج کننده فرهنگ بهینه مصرف ایفای نقش کنند.

وی با اشاره به اینکه آمریکا با ترور سردار دلها ، غرور ملت ما را هدف قرار داد ، اضافه کرد : امروز کشور ما نیازمند همکاری جدی مردم در استفاده صحیح از انرژی برق است و فقط با رعایت شیوه مصرف یعنی استفاده از وسایل پر مصرف در ساعات کم بار و پرهیز از استفاده آن در ساعات اوج بار روز و شب از این مرحله حساس گذر خواهیم کرد.

این مسئول با بیان اینکه ایجاد ظرفیت نیروگاهی جدید برای دویست ساعت در سال به دلیل هزینه های بالای نگهداری و احداث نیروگاه مقرون به صرفه نیست ، خاطرنشان کرد : اگر از ساعت 12 ظهر و 20 شب به مدت چهار ساعت به عنوان اوج بار روز و شب  از وسایل پر مصرف استفاده نشود و به جای آن در ساعات کم بار یا میان بار استفاده کنیم ، مشکلی نخواهیم داشت.

وی استفاده از انرژی برق را حق همه مردم ایران خواند و مدیریت پیک بار در تابستان را بسیار مهم دانست و گفت : به لطف خدا استان یزد در شاخص های نوع مصرف ، تلفات فنی ، میزان خاموشی به ازای هر مشترک در طول سال در جایگاه ممتاز کشوری است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد به صنعتی بودن استان و بهره گیری 75 درصد از ظرفیت برق در بخش تولید و اشتغال را یادآور شد و خاطرنشان کرد : بخش صنعتی و کشاورزی استان در سال های گذشته برای گذر از پیک بار با ما همکاری خوبی را داشته و امسال نیز امیدواریم با مشارکت آن ها بدون هیچ خاموشی از پیک بار گذر کنیم .مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1793   |  تاریخ ارسال خبر :  1399/03/12 - 04 : 12 بعد از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 648

نظر شما در مورد این مطلبخبری درج نشده است

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد