درگاه خبري
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

درگاه خبري

+ 12px -
ارتباط دوسویه صنعت برق و نیروی انتظامی در کاهش سرقت تجهیزات برق استان یزد تقویت می شود

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت : توانمندی نیروی انتظامی در پیشگیری از وقوع جرم و کاهش سرقت تجهیزات برق ستودنی است.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در دیدار با سرهنگ محمدرضا هاشمی فر ، جانشین ستاد فرماندهی نیروی انتظامی استان ، تعامل موثر نیروی انتظامی با صنعت برق در برقراري امنيت خطوط و تجهيزات شبكه برق را ضروری برشمرد و گفت :  امروز با حضور توانمند نیروی انتظامی در استان شاهد كاهش معضل آسيب رساني به تأسيسات صنعت برق ، بروز سرقت سیم و استمرار انرژی الکتریکی به مشتركين برق هستيم.

وی تصریح کرد:  نيروي انتظامي به عنوان ارگان پيشگام در توسعه عدالت اجتماعي در کنار دیگر دستگاههای قضایی و امنیتی  جامعه با احساس مسئوليت  در برابر مردم و پيگيري به موقع و اصولي حراست از تجهيزات برق، بازوان توانمندي براي ما در تامين برق مطمئن و پايدار مشتركين به شمار مي روند.

 این مسئول افزایش نارضایتی های مردمی ، وارد شدن خسارت های غیر مستقیم مالی در زمان قطع برق ناگهانی ، کاهش انرژی توزیع نشده و صرف هزینه های زیاد در احداث شبکه جدید  را از عواقب سرقت سیم های برق بیان کرد.

وی با قدردانی از پلیس آگاهی یزد در پیگشیری و شناسایی جرم ؛  برنامه ریزی هدفمند در مناطق مستعد سرقت را مهم دانست و گفت : در سال های اخیر بخش قابل توجهی از مناطق در معرض خطر سرقت ، با تبدیل به کابل خودنگهدار ایمن شده اند اما متاسفانه توجه بیشتر سارقان به سرقت ترانسفورماتور معطوف شده است.

مهندس نواب ارتباط دو سویه پلیس و توزیع برق در افزایش خدمات به مردم را  بسیار مهم و حیاتی خواند و نقش افزایش برخی سرقت های تجهیزات را به دلیل افزایش قیمت مس و وضعیت معیشتی اتباع بیگانه در کشور اعلام کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از برگزاری نشست هم اندیشی فصلی فرماندهان انتظامی با مدیران ارشد صنعت برق استقبال کرد و از طرح تشویقی و انگیزشی قدردانی از نیروهای کارآمد پلیس در کاهش سرقت تجهیزات خبر داد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1797   |  تاریخ ارسال خبر :  1399/03/21 - 36 : 11 قبل از ظهر
گروه خبری: عمومی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 524

نظر شما در مورد این مطلبخبری درج نشده است

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد