درگاه خبري
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

درگاه خبري

+ 12px -
عبور از پیک مصرف برق، مستلزم همکاری همه بخش ها است

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد با اشاره به افزایش قابل توجه دما در هفته جاری گفت : گذر موفق از پیک تابستان ، نیازمند همکاری همه بخش ها به خصوص مشترکین صنعتی است.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ،مهندس آرش نواب در نشست ویدئوکنفرانسی با مدیران مدیریت های برق با اشاره به اینکه دمای استان نسبت به قبل 2.6 درجه گرمتر و میزان مصرف 4.7 درصد رشد دارد ، افزود: کنترل بار استان با کمک و مشارکت همه بخش ها امکان پذیر است و در این میان نقش مهم واحدهای صنعتی در کاهش مصرف را نمی توان نادیده گرفت.

وی اولویت قراردادن مشترکین بدهکار و افزایش دیماند در  مشارکت برنامه های پاسخگویی بار را حائز اهمیت خواند و گفت : بهره گیری از دیزل ژنراتورهای اصناف و مجموعه ادارات استان در ساعات پیک روز و استفاده از استارت آپ ها در مدیریت مصرف برق را با جدیت دنبال خواهیم کرد.

این مسئول جابجایی ساعات کار ادارات ، خودممیزی و رصد ادارات استان در زمان پیک بار و خاموش کردن سیستم های سرمایشی با پایان کار اداری را با اهمیت دانست و متذکر شد : بزودی به کمک فرمانداری ها و از طریق ویدئو کنفرانس موضوع وصول مطالبات و مدیریت پیک بار را دنبال خواهیم کرد و نقش فرمانداران در این دو حوزه تقویت می شود.

مهندس نواب یادآور شد : در هفته پایانی خردادماه و با شروع زودهنگام فصل گرما ، دما از 4 تا پنج درجه نسبت به گذشته فراتر رفته و نیاز است سقف بار مجاز در بخش توزیع رعایت شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در بخش دوم سخنان خود به موضع پر اهمیت وصول مطالبات و به کارگیری شیوه های پاسخگویی بار در ارتباط با وصولی اشاره ای داشت و عنوان کرد : رفتار مودبانه ، حفظ کرامت انسانی افراد و  احترام به مردم و ارباب رجوع به عنوان مهم ترین اصل در رضایت مندی باید در امر وصول مطالبات مدنظر قرار گیرد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1798   |  تاریخ ارسال خبر :  1399/03/24 - 13 : 13 بعد از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 466

نظر شما در مورد این مطلبخبری درج نشده است

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد