درگاه خبري
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

درگاه خبري

+ 12px -
اخذ مجوز انتشار فهرست بهای توزیع برق سازمان برنامه و بودجه 99 از شورای عالی فنی کشور

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از اخذ مجوز انتشار فهرست بهای توزیع برق سازمان برنامه و بودجه در سال 99 از شوای عالی فنی کشور خبر داد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب با اشاره به اخذ مجوز انتشار فهرست بهای توزیع برق سازمان برنامه و بودجه در سال 99 از شوای عالی فنی کشور ، افزود : انتشار این فهرست بها به عنوان یک فعالیت ملی در ارتقا برند شرکت توزیع و منشا خیر برای  خدمت مطلوب به  مردم کشور در استان یزد تهیه و تدوین شد.

وی با اشاره به اینکه امیداست تا پایان خردادماه فهرست بهای سال 99 انتشار و در اختیار شرکت ها قرار گیرد ، متذکر شد :  قیمت های اولیه تجهیزات مورد استفاده  با  بیش از 720 نفرساعت کار کارشناسی به دست آمده که پس از بررسی اولیه برای جمع بندی و ابلاغ در اختیار سازمان برنامه و بودجه کشور قرار گرفت.

این مسئول خاطرنشان کرد :  در هفته پایانی خردادماه فهرست بهای سال جدید در قالب 27 فصل کالا و 3 فصل عملیات در شورای عالی فنی کشور مطرح و تصویب شده است .

مهندس نواب یادآور شد : شش دوره آموزشی اختصاصی به میزان 7392 نفر ساعت  برای آشنایی شرکت های توزیع سراسر کشور با فهرست بها و دستورالعمل تعدیل آحاد بهای پیمان  در بخش کارکنان شرکت ها و مشاورین برگزار شده است.  

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد  اظهار کرد :پیش از این   670 نفرساعت نشست بررسی کارشناسی در قالب کارگروه های فنی برای اعمال  اصلاحات مورد نیاز در فهارس نیرو و تأسیسات الکتریکی برگزار  و  ساختار نهایی فهرست بهای 99  به سازمان برنامه و بودجه کشور ارسال شده است.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1800   |  تاریخ ارسال خبر :  1399/03/26 - 36 : 10 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 418

نظر شما در مورد این مطلبخبری درج نشده است

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد