درگاه خبري
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

درگاه خبري

+ 12px -
توزیع برق استان یزد ، حامی صنایع در دوران پسا کرونا است

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد تاکید کرد : مشارکت صنایع در کاهش پیک برق از یک سو و توجه به موضوع مهم وصول مطالبات از سوی دیگر ، ضامن خدمت بهتر خادمین مردم در صنعت برق خواهد بود.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در دیدار با مدیرعامل و برخی مدیران و کارکنان شرکت نساجی یزدباف با اشاره به ضرورت بهینه سازی مصرف به خصوص در بخش صنعتی ، افزود : استمرار انرژی الکتریکی برای شرکت های ریسندگی مهم اما پایداری نگهداشتن شبکه های برق در فصل گرما دارای اهمیتی به مراتب بالاتر است.

وی تصریح کرد: همه ما در برابر شرایط خاص کشور متعهد هستیم و تعهد ما در حال حاضر شیوه صحیح مصرف برق برای پایدار نگهداشتن شبکه و برخورداری همه از این انرژی ارزشمند است.

این مسئول  با قدردانی از مجموعه بزرگ کارخانجات یزد باف در تولید ماسک برای کمک به پیشگیری کرونا در سطح استان ، برق را نیروی محرکه تولید و نقش استمرار انرژی الکتریکی در جهش تولید را خاطرنشان کرد و گفت : مطالبات معوقه برخی صنایع می تواند نقش بازدارنده ای در خدمت رسانی مطلوب به مردم و استمرار انرژی الکتریکی تلقی شود.

مهندس نواب یاداور شد : استان یزد در حال حاضر به لحاظ متوسط خاموشی به ازای هر مشترک در طول سال و همچنین کاهش تلفات شبکه جایگاه نخست کشور را دارد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد اذعان کرد: مشکلات پیش روی تولیدکنندگان و صنایع در زمان پسا کرونا بر ما پوشیده نیست اما همراهی صنایع هم در حوزه مشارکت در کاهش پیک و هم در حوزه وصول مطالبات برای صنعت برق حیاتی و پر اهمیت است.



مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1803   |  تاریخ ارسال خبر :  1399/04/03 - 30 : 12 بعد از ظهر
گروه خبری: مدیریت مصرف   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 2202

نظر شما در مورد این مطلب



خبری درج نشده است

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد