درگاه خبري
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

درگاه خبري

+ 12px -
سومین نشست شورای انسجام بخشی بسیج برگزار شد

 

فرمانده پایگاه بسیج شرکت توزیع نیروی برق استان یزد تاکید کرد : بسیج با بهره گیری از نیروهای کارآمد و متخصص توانست در پیک بار تابستان امسال عملکرد خوبی را در گسترش فرهنگ بهینه مصرف داشته باشد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس سیدحجت اله رضوی نسب در سومین نشست شورای انسجام بخشی بسیج صنعت آب و برق با اشاره به جایگاه ممتاز بسیج در همه عرصه ، بهره گیری از نیروهای کارآمد و متخصص توانست در پیک بار تابستان برای گسترش فرهنگ بهینه مصرف را یادآور شد و گفت : بسیج با وجود شرایط کرونا در فضای مجازی عملکرد خوبی را به نمایش گذاشت و توانست با انتشار مطالب آموزشی متنوع با موضوع بهینه سازی ، مردم را به رعایت شیوه مصرف دعوت کند.

این مسئول افزود : بالابردن سطح سواد رسانه ای بسیجیان با وجود گسترش شبکه های اجتماعی امری ضروری است .

وی متذکر شد : بسیج علاوه بر فعالیت های فرهنگی در حوزه های مختلف ،دستگیری از افراد کمتر برخوردار جامعه با دعوت مردم به کمک مومنانه به ویژه در استانه شروع سال تحصیلی را در برنامه دارد.

او با اشاره به نزدیک شدن به هفته دفاع مقدس ، سرکشی از خانواده شهدا ، برپایی نمایشگاه ،غبارروبی گلزار شهدا ، استقرار میزخدمت در نماز جمعه ، برنامه اهدا خون در اربعین حسینی و دهه اخر صفر ،صعود به ارتفاعات استان برای گرامیداشت این هفته و شروع چندین پروژه برق رسانی همزمان با این ایام را از برنامه های در دست اقدام برشمرد.

فرمانده پایگاه بسیج شرکت توزیع نیروی برق استان یزد یادآور شد : درجنگ تحمیلی پنج میلیون بسیجی و رزمنده حضور داشتند که از این تعداد 220 هزار  شهید تقدیم انقلاب شد که 4000 شهید آن متعلق به استان یزد بود.

در این مراسم از تلاش های فرمانده پایگاه بسیج آب و فاضلاب و آبفار تجلیل و ضیا زینی ، فرمانده جدیدپایگاه بسیج آب و فاضلاب معرفی شد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1923   |  تاریخ ارسال خبر :  1400/06/24 - 33 : 07 قبل از ظهر
گروه خبری: فرهنگی ، ورزشی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 487

نظر شما در مورد این مطلبخبری درج نشده است

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد