درگاه خبري
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

درگاه خبري

+ 12px -
تبدیل 70 کیلومتر از روشنایی معابر شهری به چراغ LED

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از تبدیل 70 کیلومتر از روشنایی معابر شهری به چراغ LED  سطح شهرستان یزد با مشارکت شهرداری خبر داد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس عبدالحمید عباس شیاری در دیدار با شهردار جدید یزد با اشاره به اینکه 70 کیلومتر از روشنایی معابر شهری پر تردد به چراغ LED  تبدیل شده است ، از کاهش میزان مصرف روشنایی خبر داد و گفت : این چراغ ها به دلیل قابلیت های فراوان نظیر نداشتن خیرگی ، یکنواختی نور، طول عمر بالا و طیف نوری مناسبت درسطح یزد اجرا شد و در حال حاضر آمادگی داریم با مشارکت شهرداری ، دیگر مسیرها را بر اساس اولویت و تامین مالی انجام دهیم.

وی سرعت بخشیدن به کارها در پروژه های شهری را بسیار مهم خواند و ضمن تاکید بر آمادگی همه مدیریت های برق برای همکاری با شهرداری ، خاطرنشان کرد : از شش ماهه دوم سال جاری ، امور برق چهار یزد برای تسریع در خدمات مشترکین راه اندازی شده و  به صورت مجزا از امور برق یک ، فعالیت های خود را انجام می دهد.

این مسئول تاکید کرد : زیباسازی فضا و منظر شهری به اندازه ای که برای شهرداری مهم است برای خادمین مردم در توزیع برق نیز با اهمیت است.

وی وصول مطالبات را یکی دیگر از موارد مهم برای تامین منابع مالی شرکت های توزیع خواند و ضمن تاکید بر آن ، در خصوص اهمیت تحکیم روابط دو سازمان ، بیان کرد : تشکیل کارگروه بررسی مسائل و مشکلات فی مابین شهرداری و توزیع برق می تواند کمک کننده و تشریع دهنده امور شهری باشد.

  مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد همکاری سایر سازمان های زیرمجموعه شهرداری برای فرهنگ سازی در حوزه مدیریت مصرف ، مقابله با رمز ارزهای غیرمجاز و دیگر مسائل مهم فرهنگی در حوزه برق را خواستار شد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1927   |  تاریخ ارسال خبر :  1400/06/29 - 00 : 14 بعد از ظهر
گروه خبری: عمومی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 415

نظر شما در مورد این مطلبخبری درج نشده است

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد