درگاه خبري
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

درگاه خبري

+ 12px -
کشف 146 مرکز رمز ارز دیجیتال در استان یزد

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت : 146 مرکز رمز ارز دیجیتال غیرمجاز با قدرت 8 مگاوات در سطح استان کشف و تحویل مراجع قانونی شده است.  

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس عبدالحمیدعباس شیاری ، در دیدار از مسئولین قضایی ، دادستان  عمومی و انقلاب و معاونین آن در آیین تجلیل از تلاش های حوزه قضایی در تعامل با صنعت برق استان ، با اشاره به اینکه تاکنون اطلاع رسانی گسترده ای به مردم در خصوص رمز ارزها و شیوه های تشویق مردم به شناسایی آن انجام شده است ، افزود : 146 مرکز رمز ارز دیجیتال غیرمجاز در یزد با قدرت مصرف 8 مگاوات کشف شده است.

وی با اشاره به تشکیل اکیپ های شناسایی و اقدام قانونی با متخلفین توسط پلیس امنیت اقتصادی و برق ، خاطرنشان کرد : از میان ماینرهای کشف شده تعداد افزون بر 3270 ماینر کشف و مطابق قانون با آن ها برخورد قانونی شده است که  همکاری حوزه قضایی در برخورد با متخلفان غیرمجاز قابل ستایش بوده است.

این مسئول با اشاره به اینکه تقویت راه های کشف و ابتکار عمل در شناسایی آن گره گشا است ، متذکر شد : برخی از این واحد ها با دستکاری لوازم اندازه گیری یا جایگزینی ماینرها با تجهیزات و ابزارهای تولیدی اقدام به استخراج ارز دیجیتال می کنند که این موضوع کار را برای کشف دشوار می کرد.

وی یادآور شد : نشست های مختلفی با شرکت مخابرات ، نیروی انتظامی و  سازمان قضایی برای شناسایی و کشف رمز ارزهای دیجیتال داشته ایم و به دستاوردهای خوبی رسیده ایم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، در این دیدار که با همراهی معاون فروش و خدمات مشترکین و مدیر دفتر حقوقی انجام شد ، تسریع در تشکیل پرونده در محاکم جزایی و دادسرا ، علاوه بر تخصیص شعبه خاص رسیدگی به جرائم حوزه صنعت برق برای ایجاد رویه یکسان و و احدی به مسائل را خواستار شد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1935   |  تاریخ ارسال خبر :  1400/08/24 - 05 : 14 بعد از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 481

نظر شما در مورد این مطلبخبری درج نشده است

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد