درگاه خبري
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

درگاه خبري

+ 12px -
خدمت رسانی به مردم نیازمند تعامل همه دستگاه ها است

 


مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در دیدار فرماندار یزد تاکید کرد : خدمت رسانی شایسته به مردم دارالعباده از وظایف ذاتی سازمان های خدمت رسان و نیازمند تعامل با سایر دستگاه ها است.

 

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس علی جم به همراه قائم مقام خود در برق شهرستان و مدیران امورهای چهارگانه در دیدار با سید محمدرضا مدرسی ، فرماندار یزد با اشاره به اینکه تقویت ارتباط صنعت برق و دستگاه های اجرایی از اولویتهای ویژه و ضرورت فعالیت در حوزه های شهرس است ، افزود : خوشبختانه تعامل بسیار خوبی میان خادمین مردم در صنعت برق با ارگان ها و شهرداری های مناطق و دیگر مراکز خدمت رسان وجود دارد که بسیاری از درخواست های مردمی با همین تعامل دوجانبه قابل رسیدگی است.

 

وی سرعت بخشیدن به کارها در پروژه های شهری را بسیار مهم خواند و ضمن تاکید بر آمادگی همه مدیریت های برق برای همکاری با ارگان های خدمت رسان ، خاطرنشان کرد : از شش ماهه دوم سال جاری ، امور برق چهار یزد برای تسریع در خدمات مشترکین راه اندازی شده و  به صورت مجزا از امور برق یک ، فعالیت های خود را انجام می دهد.

این مسئول بزرگترین چالش پیش روی را حجم بالای بدهی مشترکین ذکر وخاطرنشان کرد:برای تامین برق پایدار و تداوم خدمت رسانی ، وصول مطالبات از اهمیت ویژه برخوردار است.

وی با اشاره به شرایط آب و هوایی و خوردگی پایه های بتونی در برخی مناطق با  شوری خاک و خوردگی  بالا ، سرقت کابل سرویس و شبکه برق را به عنوان پدیده نوظهور سرقت در سالهای اخیر به خصوص در مناطق کمتر برخوردار بیان کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد خاطرنشان کرد : تامین برق و تجهیز شدن ارگان ها به مولدهای برق اضطراری هم به  عنوان یک اقدام پیشگیرانه در حوزه پدافند غیرعامل و هم اقدامی کمک کننده در زمان پیک بار تابستان دارای اهمیت بسزایی است.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1963   |  تاریخ ارسال خبر :  1401/01/28 - 13 : 12 بعد از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 346

نظر شما در مورد این مطلبخبری درج نشده است

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد