درگاه خبري
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

درگاه خبري

+ 12px -
چندین طرح تعدیل روشنایی در میبد کلید می خورد

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از اجرای مشارکتی طرح های بهینه سازی و تعدیل  روشنایی معابر در شهرستان میبد خبر داد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس علی جم در دیدارهایی جداگانه با دکتر سید جلیل میرمحمدی ، نماینده مردم میبد در مجلس و فرماندار شهرستان میبد و دکتر صالح جوکار ، نماینده مردم یزد ف اشکذر و ندوشن در مجلس ، پیرامون توسعه خدمات به مردم این شهرستان ، افزود : طول شبکه های فشار متوسط و ضعیف شهرستان صنعتی  میبد در سال گذشته 2.9 درصد در حوزه فشار ضعیف  و 2.1 درصد در حوزه فشار متوسط رشد داشته است.

وی این رقم را برای شبکه فشار متوسط 752 کیلومتر و برای شبکه های فشار ضعیف 938 کیلومتر بیان کرد.

این مسئول با اشاره به تعامل خوب مدیریت برق شهرستان میبد با شهرداری در توسعه خدمات شهری به اجرای چندین طرح اجرای چراغ های ال ای دی معابر شهری به صورت مشارکتی در سال جاری اشاره ای داشت و گفت: موضوع پیک بار تابستان سال جاری و مدیریت آن بسیار حائز اهمیت است و همکاری صنایع در میبد کمک شایانی را به صنعت برق خواهد کرد.

وی سهم مصرف برق در بخش صنعتی را 80.9 درصد بیان کرد و گفت : بعد از بخش صنعتی بیشترین سهم مصرف مربوط به بخش خانگی است که امیدواریم در این بخش هم شاهد مدیریت مصرف توسط مردم عزیز باشیم.

 مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد پیک بار همزمان با شرکت توزیع نیروی برق را 136 مگاوات اعلام کرد و درصد رشد بار را 2.9 درصد نسبت به مدت مشابه در سال قبل برشمرد.  مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1964   |  تاریخ ارسال خبر :  1401/01/29 - 54 : 11 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 369

نظر شما در مورد این مطلبخبری درج نشده است

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد