درگاه خبري
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

درگاه خبري

+ 12px -
روز سیمبانان گرامی داشته شد

 

آیین گرامیداشت روز سیمبانان به صورت همزمان در سراسر استان یزد با حضور مدیران مدیریت های برق برگزار شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس علی جم ، مدیرعامل این شرکت به همراه معاون بهره برداری خود به صورت نمادین با حضور در امور برق یک یزد ، روز سیمبانان را به خادمین مردم در صنعت برق تبریک گفت.

این مراسم به صورت همزمان در سراسر استان با حضور مدیران مدیریت های برق و مدیران بهره برداری برگزار شد.

مهندس علی جم در پیامی به همین مناسبت که در مدیریت های برق قرائت شده ،  اظهار کرد : برق لازمه رفاه و زندگی امروز می باشد، تامین بدون وقفه این انرژی، بدون زحمات سیمبانان در تمامی بخش‌ها دست یافتنی نخواهد بود و احداث و توسعه هزاران کیلومتر شبکه توزیع و تعمیر، نگهداری و رفع عیب شبکه‌های گسترده و عظیم برق با دستان آن‌ها صورت می‌گیرد.

وی می افزاید : برطرف کردن کوچکترین مشکل در هر ساعت از شبانه روز در دورترین نقاط و حتی مناطق صعب‌العبور، حضور در شرایط بحران با از جان گذشتگی و چشمانی بیدار و نیز حضور در دل حوادثی که خطرات جانی به همراه خواهد داشت، تنها گوشه‌ای از جانفشانی و ایثارگری یکایک سیمبانان زحمتکش بوده و ما بایستی قدردان این عزیزان باشیم.

این مسئول ضمن تبریک روز جهانی سیمبان ، از زحمات شبانه روزی یکایک همکاران سیمبان قدردانی و ابراز امیدواری کرد :  به پشتوانه زحمات شبانه روزی شما بتوانیم خدمتی شایسته و در خور مردم دارالعباده یزد ارائه نمائیم.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1965   |  تاریخ ارسال خبر :  1401/01/30 - 01 : 08 قبل از ظهر
گروه خبری: فرهنگی ، ورزشی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 381

نظر شما در مورد این مطلبخبری درج نشده است

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد