درگاه خبري
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

درگاه خبري

+ 12px -
مصرف صنایع در سامانه پایش مصرف مشترکین یزدی کنترل می شود

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه گفت : مصرف صنایع یزد در سامانه پایش مصرف مشترکین کنترل می شود.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس علی جم در دیدار مدیران صنعت برق استان با آیت اله محمدرضا ناصری که به مناسبت روز صنعت برق ایران انجام شد ،  با اشاره به جایگاه ممتاز استان به لحاظ مصرف صنعتی و بیشترین فروش انرژی در بخش صنعت ، افزود : 54 درصد مصرف برق استان در بخش توزیع مربوط به بخش صنعت ، 21 درصد مربوط به بخش خانگی و 13 درصد مربوط به بخش کشاورزی است.

وی یادآور شد : 2206 حلقه چاه از 2288 چاه کشاورزی موجود یعنی 96.3 درصد از چاه های کشاورزی استان از نعمت برق برخوردارند.

این مسئول کشف و برخورد قانونی با استخراج کنندگان ارز دیجیتال غیرمجاز ، کاهش 50 درصدی ساعات کار ادارات ، استفاده نکردن از کولر گازی در مناطق غیر گرمسیر یا قرار دادن دمای آن بر روی 26 درجه ، تعدیل روشنایی و کارهایی از این قبیل را از اقدامات خوب سال گذشته در کنترل مصرف برق تابستان برشمرد.

وی توصیه کرد : شهروندان یزدی اگر بر روی کولرهای آبی سایبان نصب کنند و دور موتور کولر را در حالت کند قرار دهند 50 درصد در مصرف برق و با قرار دادن دمای محیط روی 26 درجه در کولرهای گازی ، 20 درصد در مصرف صرفه جویی می کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد برنامه کاربردی برق من را ابزاری مطمئن برای ارائه همه خدمات مورد نیاز به مشترکین دانست و از استفاده افزون بر 100 هزار مشترک برق یزدی از این برنامه برای دریافت خدمات خبر داد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1968   |  تاریخ ارسال خبر :  1401/02/11 - 23 : 10 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 237

نظر شما در مورد این مطلبخبری درج نشده است

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد