درگاه خبري
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

درگاه خبري

+ 12px -
دانش آموزان ، مدیران کوچک مدیریت مصرف انرژی در منزل هستند

 

در هفته تکریم مقام معلم ، شماری از دانش آموزان مقاطع ابتدایی شهرستان یزد و معلمین این مقاطع تحصیلی با مفاهیم مدیریت مصرف آشنا شدند.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس صادق نعمتی زاده ، قائم مقام مدیرعامل در برق شهرستان به همراه مدیر روابط عمومی در هفته تکریم مقام معلم ، با حضور در برخی مدارس شهرستان یزد ضمن تکریم از معلمین و اهدا شاخه گل به آنان و پیگیری مشکلات این عزیزان ، افزود : دانش آموزان به عنوان مدیران کوچک مدیریت مصرف انرژی در خانه ، سفیران خوب ما در منزل هستند.

وی خاطرنشان کرد : شناخت ساعت اوج مصرف روز و شب در تابستان و استفاده نکردن از لوازم پر مصرف برق در این ساعات دارای اهمیت ویژه ای است زیرا در این ساعت ها سیستم های سرمایشی بخش عمده ای از مصرف را به خود اختصاص می دهند.

مهندس نعمتی زاده ، آشنایی خانواده ها با مفاهیم مدیریت مصرف از طریق فضاهای رسانه ای و مجازی ، برنامه سازی در این بخش توسط دفتر روابط عمومی ، فعالیت مضاعف دفتر مدیریت مصرف برای کاهش پیک بار با همکاری صنایع و کشاورزان ، رویت پذیری لوازم اندازه گیری و کنترل از راه دور را از اقدامات موثر برشمرد.

وی کاهش حداقل 10 درصد مصرف توسط هر یک از مشترکین را گره گشا خواند و گفت : تنظیم دمای محیط بر روی دمای رفاه تابستان یعنی 26-24 درجه سانتیگراد در کولرهای گازی و استفاده از دور کند کولر در کاهش مصرف بسیار کاربردی است.

قائم مقام مدیرعامل در برق شهرستان یزد با قدردانی از تلاش همه اولیا مدارس استان در تشریح اهمیت رعایت الگوی مصرف برق به دانش آموزان ، آموزش از طریق فضای مجازی را مهم برشمرد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1969   |  تاریخ ارسال خبر :  1401/02/19 - 06 : 09 قبل از ظهر
گروه خبری: مدیریت مصرف   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 150

نظر شما در مورد این مطلبخبری درج نشده است

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد