درگاه خبري
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

درگاه خبري

+ 12px -
علاقمندی معلمین یزدی در خلق شیوه ها و محتوا مناسب با صنعت برق

 

مدیر دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در دیدار با برخی مدیران و مدارس شهرستان ، خلق شیوه ها و محتوا مناسب در آشنایی دانش آموزان با صنعت برق را با اهمیت دانست.

 

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، علیرضا باقری در دیدار با برخی از مدیران و معلمان مدارس شهرستان یزد ، ضمن تجلیل از فعالیت های معلمان در شناخت هر چه بهتر صنعت برق و آموزش دانش آموزان با مفاهیم مدیریت مصرف ، افزود : جشنواره فردای روشن ؛ زمینه ای را برای  استعدادیابی ، خلق آثار و محتوای مناسب و شکوفایی استعدادهای هنری دانش آموزان یزدی فراهم کرده است.

وی از تمدید زمان برگزاری این جشنواره تا 31 اردیبهشت ماه خبر داد و گفت : معلمین مدارس در مدت زمان باقی مانده از سال تحصیلی می توانند دانش آموزان را در تهیه آثار مرتبط با جشنواره یاری نمایند.

باقری با اشاره به افزایش دما و اهمیت مدیریت مصرف برق ، نقش حیاتی اولیا مدرسه در آموزش مجازی را یادآور شد و گفت : در سال های اخیر و ایجاد بستر آموزشی مناسب در فضای مجازی ، مدارس نقش بسیار کلیدی در آموزش مفاهیم مدیریت مصرف برق داشته اند.

مدیر دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در بخش دوم سخنان خود با گرامیداشت مقام معلم در تربیت آینده سازان کارآمد و تاثیرگذار ، برای همکاری با مدارس در تولید محتوای آموزشی ویژه فضای مجازی اعلام آمادگی کرد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1970   |  تاریخ ارسال خبر :  1401/02/19 - 03 : 10 قبل از ظهر
گروه خبری: مدیریت مصرف   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 152

نظر شما در مورد این مطلبخبری درج نشده است

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد