درگاه خبري
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

درگاه خبري

+ 12px -
ممیزی سیستم مدیریت یکپارچه و نظام سلامت ، ایمنی و محیط زیست آغاز شد

 

ممیزی سیستم مدیریت یکپارچه و نظام سلامت ، ایمنی و محیط زیست به صورت برخط تصویری در سطح شرکت توزیع نیروی برق استان یزد آغاز شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس علی جم در آیین آغازین ممیزی سیستم مدیریت یکپارچه و نظام سلامت ، ایمنی و محیط زیست با اشاره به اینکه 740 هزار مشترک برق از طریق 2هزار کیلومتر شبکه فشار متوسط و ضعیف با 16 هزار دستگاه ترانسفورماتور تغذیه می شود ، افزود: مهم ترین چالش ها و ریسک های شناسایی شده خوردگی خاک و سقوط پایه های بتونی فرسوده در سالیان قبل است که اقدامات مناسب تحقیقاتی و عملیاتی برای مقاوم ساز آن صورت گرفته است.

وی خطر برق گرفتگی و سقوط از ارتفاع را از دیگر ریسک های خطر در حوزه بهره برداری دانست و گفت : برگزاری دوره های آموزشی و داشتن کارت صلاحیت پیمانکاری و نظارت مستمر بر فعالیت آن ها از روش های پیشگیری از آن در حوزه پیمانکاری کار بر روی شبکه های برق بوده است.

این مسئول توجه به مسائل زیست محیطی را بسیار مهم خواند و خاطرنشان کرد : به دلیل گستردگی شبکه های هوایی و موضوع پرنده زنی و مشکلاتی از این قبیل ، اصلاح شبکه ها با به کارگیری یا تعویض کابل روکشدار و استفاده از کاور انجام شده است.

وی جایگاه ویژه استان یزد در کاهش تلفات شبکه و خاموشی را متذکر شد و اشاره ای به وضعیت فعالیت اداری در شرایط کرونا داشت و افزود: توزیع ماسک بهداشتی و مواد ضدعفونی در بین همکاران و اتخاذ روش دورکاری در زمان های بحرانی باعث شد که برق یزد در رتبه  A سیستم های اداری استان قرار گیرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد به ریسک آسیب در حوزه نیروی انسانی اشاره ای داشت و گفت : آموزش های لازم برای روش درست کار با رایانه انجام شده و ضمن تاکید بر پرهیز از نشستن طولانی مدت بر روی صندلی ، خرید تجهیزات اداری با ارگونومی مناسب در دستورکار بوده است.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1971   |  تاریخ ارسال خبر :  1401/02/19 - 14 : 14 بعد از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 159

نظر شما در مورد این مطلبخبری درج نشده است

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد