درگاه خبري
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

درگاه خبري

+ 12px -
افزون بر 2000 دانش آموز در قالب برنامه های هنری با مفاهیم مدیریت مصرف برق آشنا شدند

 

مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از آموزش غیرمستقیم افزون بر 2000 دانش آموز  و والدین آنان در قالب برنامه های هنری و جشن های مدیریت مصرف خبر داد.

 

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس محمد مهدی میرجلیلی با اشاره به برگزاری جشن های مدیریت مصرف برق برای افزون بر 2000 دانش آموز یزدی و خانواده های آنان به صورت یکپارچه در سینما دانش آموز ، افزود : آموزش مفاهیم مدیریت مصرف نیازمند خلاقیت و ابتکار آموزشی در قالب فعالیت های هنری است که برای دانش آموزان قابل درک شود.

وی استفاده از هنرمندان بومی استان و بهره گیری از ظرفیت های خوب هنری در آموزش مفاهیم مدیریت مصرف را مهم دانست و گفت : سعی کردیم  تا از توانمندی های همه هنرمندان در بخش های مختلف بهره بگیریم تا شیوه آموزشی ما جذاب تر و موثرتر باشد.

این مسئول خاطرنشان کرد : خانواده ها ؛ به عنوان تاثیرگذارترین بخش جامعه در رعایت الگوی مصرف می تواند در زمان پیک بار تابستان ، خادمین مردم در صنعت برق را یاری کنند.

مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان یزد متذکر شد : برنامه های آموزشی ویژه مدارس به صورت فعالیت مضاعف تا پیش از پایان سال تحصیلی ادامه داشته و بعد از آن به صورت مجازی انجام خواهد شد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1972   |  تاریخ ارسال خبر :  1401/02/20 - 59 : 10 قبل از ظهر
گروه خبری: مدیریت مصرف   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 145

نظر شما در مورد این مطلبخبری درج نشده است

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد