درگاه خبري
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

درگاه خبري

+ 12px -
پروژه بهینه سازی خروجی پست جهان آباد به بهره برداری رسید


در آستانه پیک بار تابستان ، پروژه بهینه سازی خروجی پست جهان آباد با هزینه ای بالغ بر چهار میلیارد و 700 میلیون تومان به بهره برداری رسید.

 

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس علی جم با اشاره به بهره برداری از پروژه بهینه سازی خروجی پست جهان آباد با هزینه ای بالغ بر چهار میلیارد و 700 میلیون تومان، افزود: با بهره برداری این پروژه شاهد کاهش خاموشی های بخش صنعتی ، پایداری شبکه ، کاهش تلفات و افزایش ضریب اطمینان شبکه خواهیم بود.

وی اشاره کرد : افزون بر 7000 متر کابل تک رشته 240 آلومینیوم ، 14 اصله پایه بتونی گرد ،  حجم زیادی بتون ریزی و ایجاد کانال در این پروژه استفاده شده است.

این مسئول متذکر شد : در سال های گذشته به دلیل افزایش بار صنعتی در منطقه میبد و فرسودگی کابل های خروجی پست ، مشکل خاموشی و کابل زدگی وجود داشت که با اجرای آن این مشکلات مرتفع شده است.

وی اضافه کرد: با اجرای این پروژه ، هزینه های عیب یابی و نگهداری و ترمیم کابل ها معیوب و هزینه های متاثر از خاموشی های ناخواسته به صنایع بزرگ به طور چشمگیری کاهش و به صفر می رسد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ابراز امیدواری کرد : بهره برداری از طرح مذکور در آستانه پیک بار مشکلات ناشی از افزایش بار برخی صنایع منطقه  و کابل زدگی ها را به پایان رسانده و باعث پایداری برق کارخانجات تغذیه شده از پست جهان آباد شود.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1973   |  تاریخ ارسال خبر :  1401/02/24 - 46 : 09 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 123

نظر شما در مورد این مطلبخبری درج نشده است

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد